11 Mart 2016

Bank Asya Borcumu Yatıramadım!

Yaklaşık 3 yıldır Asya' nın kredi kartını kullanmaktayım çalıştığım iş yerinden ayrıldım ve yeni işe başladım yeni bir iş ve iş yeri olduğu için ödemeler aksaklıklar oldu, banka beni aradı ödeme için son gününde yatırmazsanız yasal işlem yapılacaktır diye tamam dedim, saat 21:00 bankamatiğe gittim karttı taktım borçlu olduğum için makine karttı yuttu vermedi, üstelik kartsız işlem yapacağım, kart numarası istiyor.

müşteri hizmetlerini aradım tam 40 dk boyunca bir temsilciyle görüşmek için uğraştım neyse bağlandım sonunda dedim ki "benim kart borcum var bunu yatırmam lazım yoksa yasal işlem yapılacak" dedi "biz sadece hesaba para yatırmanızı sağlayabiliriz ,ıbam numarası ile sonrasında yapabileceğimiz bir şey yok" iyide yasal işlem yapacaklar dedim, dedi "bir şey olursa dersiniz ki ses kayıtları var oradan baksınlar" böyle bir saçma müşteri temsilcileri var,bu işleyiş saat 23:30 da son oldu.

Tuncay 225 Okunma

Cevaplar

 • Tuncay 30 Haziran 2016

  11 Mart tta halen dönüş yapacaklar

 • Tuncay 24 Mart 2016

  Aynı şaçmalıklar devam edildi aynı şeyler söylendi yine diyorum uzakdurun asya banktan...

 • Tuncay 13 Mart 2016

  Ve üstüne kredi kartımı benden habersiz direk iptal etmişler sizin kadar basit sizin kadar ciddiyetsiz bir banka kullanmadım bakın Halkbank bana kredi kartını vermiş 8 bin limit Finansbank kart vermil 8 bin limit lan bir daha sizin kartını ne kullanırım ne de kullandırtırım tanıdığım herkese iptal ettireceğim.

 • Bank Asya Temsilcisi11 Mart 2016

  Sayın B. şikayeti hakkında Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön