03 Mayıs 2014

Bank Asya Bildirimsiz İşletim Ücreti Aldı.

Bank Asya Keçiören ve etlik şubelerinde hesabım var. Samanyolu kolejinde öğretmendim ve hesap kesim ücreti alınmıyordu. 25 temmuz 2013 tarihinde yedek subay olmak üzere askeriye teslim oldum. Aylar sonra hesaplarıma baktığımda bana hiç bir tebliğ yapılmadan bir sürü hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bana mail gönderdiklerini söylediler. Acemi birliğinde asker olan bir askerin bırakın maille dünya ile ilişkisi kesiliyor. Mağdurum ve bu tebligat eksikliği benim neredeyse 1 yıldır hesap işletim ücretleri ödememe sebebiyet verdi. Kesilen Hesap-Kart işletim ücretlerinin geri ödenmesini ve hesaplarımın kapatılmasını talep etmeme rağmen gerekenler yapılmadı. Mağdur edildim.

Mustafa 405 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa07 Mayıs 2014

    Şikayetimin çözümüne dair bi dönüt olmamasına ragmen .olayı çözdük hizmetimizden memnun kaldınız mı diye arıyorlar. Müşteriyle dalga gecme merkezi...ayrıca Kredi kartı ödememi dönem içinde ödememe rağmen ekstre de borc gozukuyor .kartımı kapatamıyorum.

  • Bank Asya Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Sayın İNCEBACAK Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön