23 Eylül 2013

Bank Asya Alınmayacağını Vaat Ettiği Aidatı Aldı!

Tanıdığım vesilesi ile çok hassas olduğum ve nedensiz bulduğum kart kullanım bedeli alınmayacağı vaadiyle Bank Asya kredi kartı almıştım. Ancak bu yıla kadar herhangi bir kart kullanım bedeli yansımamasına rağmen, bu ay 30 TL kart kullanım bedeli yansıtmışlar. Aradığımda ise böyle bir karar aldıklarını, mail ile bilgilendirme yaptıklarını dolayısı ile iptal edemeyeceklerini, harcama sözü verirsem iptal edebileceklerini belirttiler.

Ben sözümü tutup banka kartımı kullandım, ancak banka baştan verdiği sözü tutamadı maalesef. Şu an itibari ile çevremde Bank Asya kartı olduğunu bildiğim herkese mail attım. Hesap kesim tarihinden önce kartlarını kapatsınlar da benim gibi mağdur olmasınlar.

Suat 59 Okunma

Cevaplar

  • Suat29 Ocak 2014

    berbat bi banka sakın bılaşmayın.

  • Suat23 Eylül 2013

    Bilgi aldım evet , mailde bilgilendirme yapıldığı dolayısı ile kart ücretini iptal etmeyeceklerini belirtmişler. Ben de şunu belirteyim ki Bank Asya kartı olan tüm arkadaşlarımı kartlarını iptal etmeleri için mail ve sms attım . Bir müşterinin size kaç müşteriyi kaybettireceğini hep birlikte görelim. Ayrıca borçla ilgili sms atan bankanız nedense bu tür değişiklikleri hiç okumadığımız yerlere yazma eğiliminde. Tüketici Hakem Heyeti yolu ile hakkımı arayacağımdan emin olabilirsiniz.

  • Bank Asya Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın KAVGACI Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön