04 Şubat 2014

Bank Asya Aidatı Aldı İade Etmiyor.

Bank Asya'dan kart ücreti olmayan kart olarak aldığım ve çok uzun zamandır kullanmadığım karta 30 tl kart ücreti yansıtmışlar. Kartı kapattım ve iadesini istedim, ancak yardımcı bile olunmadı. Ben bu kartı kart ücreti yoktur denildiği için aldım. Kendileri Nisan ayında bir üst yönetim kararı ile değiştirdiklerini söylediler. Ben çağrı merkezlerinden şikayetimi iletemedim. Kapattığım karta halen 30 tl kart ücreti geliyor, bunun acilen iptal edilmesi konusunda yardımlarınızı rica ediyorum , çünkü Asya dit kart aidatı olmayan bir karttır. Aaten kartı da uzun zamandır kullanmamaktayım.

Damla 132 Okunma

Cevaplar

  • Damla 15 Şubat 2014

    Haksız yere kapattığım kartıma yansıtılan bu ücret ile ilgili Tüketici Mahkemesine başvuracağım, çok acil Bankasya yetkilileri tarafından cevap verilmesini istiyorum, 2 hafta oldu hala dönmediler, birde arama yapıp memnun kaldınız mı diyorlar, bilgi vermediniz ki ben memnun kalayım.

  • Damla 09 Şubat 2014

    şikayetime hala dönüş yapılmamıştır, net dönüş rica ediyorum

  • Bank Asya Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın D. Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön