05 Şubat 2014

Bank Asya 30 TL Aidat Yüzünden Müşteri Kaybediyor.

Bank Asya birkaç ay önce ekstreme 30 tl tutarında kredi kartı aidatı yansıttı. Buna çok şaşırdım çünkü güya ' kredi kartı aidatı yok ' diye yapılan reklamlardan sonra Asyacard başvurusu yapıp bu karta sahip oldum. Yaklaşık 7-8 yıldır tüm harcamalarımda çok yoğun kullandığım, ödemelerini de gün sektirmeden yaptığım bir kart.

Bankayı arayıp ücret iadesi istememe rağmen, iade yada puan tanımlaması yapılmadı. 8 yıllık bir müşteriyi 30 tl gibi basit bir ücret için küstüren bu bankayla ilişiğimi kesmeye karar verdim. Çok ama çok şikayetçiyim.

Semir 110 Okunma

Cevaplar

  • Semir10 Şubat 2014

    bankasya müşterisine yabancı, çözüm üretmekten çok uzak ilgisiz bir banka. diğer tüm bankalar şikayetlerimi olumlu çözerken bankasya hala yerinde sayıyor.banka tercihinizi yaparken dikkat edin.

  • Semir07 Şubat 2014

    bankadan bana, kesilen haksız kredi kartı aidatı 30 liranın iade edilmeyeceğine dair cevap mesajı geldi. sakın bu bankasyaya bulaşmayın. kredi kartı aidatı almayan üstüne bonus dağıtan bir sürü banka var arkadaşlar. benim size tavsiyem, size de kredi kartı aidatı yansıtılmadan önce tedbirinizi alın bankasyayla ilişiğinizi kesin.

  • Bank Asya Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın ALKAN Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön