15 Ekim 2016

Banio Yapı Market Önce Onaylanan Sonra İptal Edilen Sipariş .

İnternet satış sitenizden satın almak için seçtiğim ürünün, 88***58 sipariş numarası ile onaylandığı ertesi gün mail adresime gönderilen e-mail ile bildirildi. Sonraki gün stoklarda kalmadığı gerekçesiyle satışının iptal edildiği e-mailinizi aldım. Bu ürünü seçerken ürün bilgilerinde stoklarda 7 adet olduğunu görmüştüm. Şimdi nasıl olduda stoklarda yok dediniz? Bu iptalde teslimat adresinin uzak oluşu etken midir? Eğer öyle ise ilave kargo ücreti talep edebilirdiniz.

Bu konuda bana bir müşteri olarak güven vermediniz. Ciddiyetten uzak bir firma olduğunuzu düşünüyorum. İlgili banka ürün bedelini, taksitli satış olduğu için 6 ay sonra tarafıma iade edecek, yani aynı zamanda müşterinizi sıkıntıya soktunuz. Bu mu sizin ticari anlayışınız?

Servet 826 Okunma

Cevaplar

  • Servet 18 Ekim 2016

    Firma benden özür dileyerek hatasını geçiştirdi ve ben hiç bir şey almadan taksitleri ödemek zorunda kalıyorum. Ben firma sorumlusu veya patronu olsaydım, şu meşhur sözü hatırlardım; ' güven kaybetmektense para kaybetmeyi yeğlerim' (Robert Bosch) ve şunu yapardım; Müşterimin istediği ve kendi firmamın hatasını telafi etmek için, stoklarda gerçekten olmasa bile o ürünü, zarar etmeyi bile göze alarak ürettirir ve müşterime teslim ederdim. Yani memnun olan bir müşteri 10 müşteri getirir memnun olmaya 100 müşteri götürür. Umarım ne demek istediğim anlaşılmıştır. Kolay gelsin.

  • Banio Yapı Market Temsilcisi15 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, 6692947 numaralı bildiriminiz yetkili birimlere iletilmiş olup en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Banio Yapı Market’i tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sizleri her zaman mağazalarımızda görmekten onur duyarız. Sevgi ve saygılarımızla. Banio Müşteri Hizmetleri Tel: 444 4 307 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön