02 Haziran 2016

Banio Yapı Market Koltuk Takımının Yay Sitemindeki Arıza!

Ben lara Banio Yapı Market şubenizden köşe takımı aldım fakat 3 aylık kullanım sonrası yay sisteminden rahatsız edici sesler gelmesi sonucu şubenize başvurdum. Çalışan personeller konuyla ilgilenmeyip başlarından atarak ilgisiz bir şekilde muhatap olmamaktadırlar. 2 ay sonra servis gelip koltuk takımını tamir için aldılar fakat geçici bir süreliğine giderilmiş. Şu an yine aynı problemle karşılaşmaktayım. Değişim talep ettim fakat personeller değişim yapmayacaklarını söylediler.

Yaklaşık 8 ay oldu takımı alalı ama bir takım bu kadar kısa sürede bu hale gelmez. Bu kadar İnsanları mağdur ediyorsunuz ve ilgilenmiyorsunuz. Çözüm yok personelin tüketici ile muhatap olma şekli yanlış. Karşılarındaki insanlara dinlememeleri de cabası. Buradan da şikayetim ve mağduriyetim dikkate alınmaz ise yasal yollara başvuru yapacağım bilgilerinize.

Aslı 263 Okunma

Cevaplar

  • Banio Yapı Market Temsilcisi06 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, 5627542 numaralı bildiriminiz yetkili birimlere iletilmiş olup en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Banio Yapı Market’i tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sizleri her zaman mağazalarımızda görmekten onur duyarız. Sevgi ve saygılarımızla. Banio Müşteri Hizmetleri Tel: 444 4 307 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön