10 Ocak 2015

Banio Yapı Market Altı Kapılı İstanbul Model Gardrop Teslim Edilmedi.

Bundan 6 hafta önce İstanbul modelinden toplamda 3 adet 6 kapılı dolap satın aldım. 1 Adeti zamanında geldi ve montajı yapıldı. Geriye kalan 2 Adet dolap depoda su aldı yeni sevkiyatı bekleyeceğiz denilerek geri dönüşü yapıldı. Bunu da sineye çekerek bekledik. Bir hafta denilerek bekletilen dolap bu seferde üretici firmadan sevkiyat gelmedi denilerek bekletildi.

Yılbaşından sonra nihayet dolap geldi. Geldiğinde dolapların 2'side sorunlu idi. Şimdi dolapların kendisinde denge sorunlarıyla kaldık. Servis toplamda 3 defa geldi. Malzemenin kendisinde sorun olmasına rağmen servisin ifadesiyle zemin kötü denildi. Yepyeni aldığımız dolaplarda nasıl böyle sorunlar olur. 1300 TL boşa mı gitti.

Gökhan 2.344 Okunma

Cevaplar

  • Banio Yapı Market Temsilcisi15 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, 2952765 numaralı bildiriminiz yetkili birimlere iletilmiş olup en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Banio Yapı Market’i tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sizleri her zaman mağazalarımızda görmekten onur duyarız. Sevgi ve saygılarımızla. Banio Müşteri Hizmetleri Tel: 444 4 307 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön