28 Ağustos 2013

Bamtur Turizm İptalde Para İadesini Yapmadı!

Bamtur Turizm 'den Ramazan Bayramı için 1 ay öncesi Orta Avrupa turu aldık. Vize işlemlerinin yapılması için aynı zamanda evraklarımızı gönderdik. Turun gerçekleşme tarihine 1 hafta kala yeterli katılımın olmadığı için ,bizi başka bir tür şirketi ile birleştirdiklerini öğrendik. Ancak tarihler bize uymadığı için turu iptal ettirmek istedik ve aynı zamanda 6 gün içerisinde vizenin alınamama durumunu da düşündük.

İade işlemleri için işlem başlatacaklarını söylediler. Ancak halen daha iadeler yapılmadı ve karşımızdaki muhatabımız e** beyin üslubu ve tavırları, verdiği bilgiler hiç tatmin edici ve güvenilir değil. Kesinlikle Bamtur'un organizasyonları, güvenirliği ve müşteri memnuniyeti bulunmuyor.

Nigar 333 Okunma

Cevaplar

  • Nigar 18 Kasım 2013

    Bamtur'dan ödemeyi geri alabildim. Kredi katımın bulunduğu bankaya almadığım bir hizmet ile ilgili kartımdan tutar çekildiğini bildirdim. Yazılı olarak dilekçe ve bu hizmeti almadığıma dair mailleşmeleri kanıt olarak gösterdim. 15 gün içerisinde kredi kart hesap hareketlerinde iadelerin yapıldığını gördüm. Teşekkür ederim Halkbank..

  • Nigar 03 Eylül 2013

    Bamtur ödemelerinde sorun yaşadığı için ödemeyi 6 Eylül'e kadar yapacağını belirtti. Ama hiç umudum yok. Ben ödememin 3. taksidini kredi kartıma ödüyorum. 9 Eylül'de hukuki sürece başlayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön