Toplam çözüm sayısı
..
Bambum ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Erva'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Bambum Termos Su Kaçırıyor

2075görüntüleme
Erva
Erva 30 Kasım 2020 10:00
Çözüldü Çözüldü
Erva'nın Teşekkür Mesajı
“Ürünü uzun süre önce almama rağmen Bambum firması tarafından arandım ve yaşadığım mağduriyetten ötürü yeni ürün yollama talebinde bulundular. Ürünü gerekli testlerden geçirip düzelttiklerini belirttiler. İlgileri beni mutlu etti.”
Bambum Termos Su Kaçırıyor

Yaklaşık 2 yıl önce Bambum 480 ml termoslarından almıştım. Çok beğenerek aldığım bir termos oldu. Kullanmaya gelince ler değişti. Termos bayağı su kaçırıyor. Çantanıza koyup dışarı çıkaramıyorsunuz. Kardeşim bilinmeyen bir markadan termos aldı onunki bile su sızdırmıyor. Bambum markasından herhangi bir beklentim yok sonuçta alışverişimin üzerinden 2 yıl geçmiş.  

Bambum Logo
Bambum29 Ocak 15:19

Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle sağlıklı günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Bambum Müşteri Deneyimi Ekibi

Erva
Erva29 Ocak 18:10

Ürünü uzun süre önce almama rağmen Bambum firması tarafından arandım ve yaşadığım mağduriyetten ötürü yeni ürün yollama talebinde bulundular. Ürünü gerekli testlerden geçirip düzelttiklerini belirttiler. İlgileri beni mutlu etti.

1 Yorum

Erva
Erva30 Kasım 2020 15:08
 

Bu termostan alacak olanları bilgilendirmek amacıyla yazdım şikayetimi.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile