12 Nisan 2014

Bambi Terlik Ayakkabı'dan Aldığım Çizmede Çatlaklar Oluştu.

Bundan 1 yıl önce kurumunuzdan babet almıştım. 1 ay sonra yanlarından açıldı ama önemsemedim attım. Akıllanmadım ekim ayında Trendyol'dan Bambi çizme aldım. İnanın iki ay giyemedim üzerinde büyük çatlaklar oluştu. Trendyol'u aradım üzerinden iki ay geçti Bambi ilgilenecek dedi. Bambi çağrı hizmetlerini kaç kez aradım, bir kez bile bir müşteri temsilcisine ulaşamadım.

Yine çöpe atıp kurtulmayı düşündüm o arada hiç giymedim bugünlerde 6 ay olmak üzere ben kışlıkları kaldırıyorum ve inanın o ayakkabıya çok üzülüyorum. Şu an kurumunuz gözümde bir hiç. Ne üründen nede müşteriye verdiğiniz değerden mutluyum. Artık üründe de değilim ama beni Bambi'ye küstürdünüz.

Didem 172 Okunma

Cevaplar

  • Bambi Terlik Ayakkabı Temsilcisi15 Nisan 2014

    Değerli müşterimiz Öncelikle TRENDYOL firması ile yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Tüketici yasasına göre internet aracılığı ile yapılan alışverişlerden ,ürünü satan firma 1 ay süre ile ürüne karşı sorumluluk taşır ,Trendyol firması size bunu aktarmaması ile sorun farklı bir bakış açısına yönelmiş,onların kabul edip alamadığı ürünü bizim değerlendirme şansımız malesef yok . size yardımcı olamadığımız için özürdileriz. Saygılarımızla. Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti. Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön