21 Ocak 2014

Bambi Terlik Ayakkabı'dan Aldığım Botta Soyulma Oldu.

Bambi Ayakkabı mağazasında almış olduğum bot 2 hafta sonra derisinde soyulmalar meydana gelmiştir. Ayakkabıyı tekrar aldığım mağazaya götürdüm.biz tadilat için gönderelim dediler. Aradan 10 gün geçmeden ürünü mağazadan alabilirsiniz diye msj geldi. Ayakkabının her tarafında soyulmalar olmasına rağmen kullanım hatası denildi ve hiç bir işlem yapılmadı.

Bambi'nin müşteri memnuniyeti böyle ve arkadaşlar ürünü satarken çok iyi ilgileniyorlar ama ürün satıldıktan sonra bizim yapacak birşeyimiz yok deyip bir şey yapılmıyor. Bu durumu Bambi gibi büyük firmalara yakıştıramadım.

Serhat 73 Okunma

Cevaplar

  • Bambi Terlik Ayakkabı Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn Müşterimiz; Tarafımıza incelenmek üzere göndermiş olduğunuz ürününüz firmamızda uzman teknik heyetimiz ve kalite kontrol yetkilileri tarafından incelenmesi yapılmıştır. Ürününüzle ilgili üretimden kaynaklanan herhangi bir teknik hata tespit edilmemiştir. Ürününüz de meydana gelen şikâyetin kullanıma bağlı olarak çarpma veya sürtünmeden dolayı olduğu görülmüştür. Bu durumda üretim hatasından söz etmek mümkün değildir. Teslim etmiş olduğunuz ürüne mümkün olan bakım yapılmıştır. Ürününüz Türk Ticaret kanunun ilgili maddelerine göre ayıplı ürün kapsamına girmediğinden, iade veya değişim yapmamız mümkün değildir. Bu konuda yardımcı olamayacağımızı üzülerek belirtir, inceleme süresince göstermiş olduğunuz anlayış ve hoşgörü’den dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti. Müşteri İlişkileri

  • Serhat26 Ocak 2014

    Hiçbir işleminden memnun değilim hatta fişimi götürdüm burdan aldım diye bana diyorlarki bu fiyattan biz hiç satmadık sonra kayıtları kontrol ettiler ve kabul ettiler. Bundan sonra kesinlikle BAMBİ den alişveriş yapmam be tanıdıklarıma da tavsiye etmem.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön