17 Şubat 2014

Bambi Terlik Ayakkabı'dan Aldığım Botta Çökmeler Var.

Yaklaşık 1 ay önce Gaziantep primemall alışveriş merkezindeki mağazanızdan bir bot aldım. Görünüşü çok hoşuma gitti. Satış elemanı arkadaşa kolay deforme olmayan görünüşü çabuk bozulmayan bir ayakkabı istediğimi söyledim. Arkadaş bana hiçbir şey olamayacağını belirtti. Aldıktan bir hafta sonra burun kısmında çökmeler olmaya başladı.

Tekrar mağazanıza gittiğimde satış elemanı arkadaş ısrarla bu ayakkabının üzerine basıldığını iddaa etti ve bu ayakkabını derisinin altında kağıt konulduğunu ve gayet normal olduğunu söyledi. Ayakkabıya elinizle hafifçe bastırdığınızda içine göçüyor ve düzelmiyor. Ürünün değiştirilmesini ve bu konuda mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Özge 57 Okunma

Cevaplar

  • Bambi Terlik Ayakkabı Temsilcisi25 Şubat 2014

    Değerli müşterimiz, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz,Bambi ayakkabı olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Değerli Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmış olup konu ile ilgili gerekli bilgilere ulaşılamamıştır ,mağazalarımıza ürününüzle bildirimde bulunursanız size yardımcı olabilmek için elimizden geleni yapabiliriz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti. Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön