31 Ocak 2014

Bambi Terlik Ayakkabı'dan Aldığım Bot Tabandan Ayrıldı.

Çanakkale şubesinden aldığım kışlık botlarım, daha 1 aya varmadan tabandan yırtıldı. Öyle taban kısmı burundan ayakkabının yarısına kadar ayrıldı. Verdik Çanakkale şubesine genel merkezde bakılacak dendi. Ayakkabı geldi hiçbir şey yapılmadan, dediler değişim yapılacak. Tamam dedik beklenen buydu zaten, ertesi gün gelin değişim yapalım dediler.

1 gün sonra gittiğimizde aynı ayakkabı yapıştırılıp verildi. Yanlış anlaşılma olmuşmuş. Şubeyi arıyoruz tarafımıza söylenen aynen şu; bir yanlış anlaşılma olmuş, ayakkabınız tekrardan açılırsa değişim yaparız. Böyle tutarsızlık, böyle sorumsuzluk olamaz. Kalitesine güvenir alırdık Bambi'den ayakkabı ama ne kadar kötü bir firma oldukları kanıtlandı.

Melisa 83 Okunma

Cevaplar

  • Bambi Terlik Ayakkabı Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle mağazamızda yaşamız olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz.ÇANAKKALE . mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup çalışanlarımızı işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz. Saygılarımızla Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti. Müşteri İlişkileriDeğerli Müşterimiz;

  • Melisa04 Şubat 2014

    Bir daha asla bambiden alışveriş yapmam. Bu ne sorumsuzluk,ciddiyetsizlik,saygısızlık,kalitesizlik anlam veremedim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön