Bambi Terlik Ayakkabı'dan Aldığım Ayakkabının Kopçası Koptu.

Nurbanu D. |

14.12.2013 tarihinde Bambi İstabul esenkent Akbatı şubesinden aldığım ayakkabının iki gün sonra bir kopçası koptu, geri verdim. 15 günde geldi. İki gün giydim diğer ayakta başka bir kopçası koptu tekrar verdim. Genel merkezle konuştum görüştüğüm tamir bölümündeki kişi kendisi aynı ürünü gönderemem, bu ürün defolu diye kendisi belirtti.

Sorunlu bir ürünmüş mağazaya attıkları mesaj üzerine gittim. Başka bir ürün alın dediler. 70 tl daha ekleyerek aldım fakat onunda numarası yokmuş Silivri'den gelecekmiş bir aydır beklediğim yetmiyor. 1 haftada Silivri'yi bekle dediler. Ben bu ürünün hafta sonundan sonra ki pazartesi günü gelmesini istiyorum. 13.01.2014 tarihinde akşamında o ürünümü almak istiyorum.

Etiketler :

Toka ve Süsler Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Tamir - Tadilat Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurbanu D.
  17 Ocak
  19:59

  Silivriden gelecek urun 1haftadır gelmiyor sehır dışında mı geliyor hayır önce defolu urunu satıp üstüne para eklettırıp başka bir urun satıyorlar dalga geçer gibi nasıl memnun kalınabilir bu markadan evet iyi biter sandık ve girdik oyalanmaktayım şuanda mağaza tarafından hiç hoş bir durum olmamakla birlikte bambi markası kalıteye musterıye değil sadece muhasebesine bakıyor demek parasını verdım urunun 1.5 aydır giyemedım gelecek olan ayakabıdanda aynı sorun çıkar diye endişe ediyorum şimdi bu mesaja karşılık olarak aranmak değil sorunun giderilmesini urunun artık p.t. Günü elımde olmasını ıstıyorum bu kadar oyaladığınız yeter.

 • 12 Ocak
  13:30

  Değerli müşterimiz le tel diyaloğ kurulup gerekli bilgi sunuldu


  Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti.
  Müşteri İlişkileriDeğerli Müşterimiz;