Bambi Terlik Ayakkabı'dan Aldığım Ayakkabı Yırtıldı!

Pelin Ü. |

Cevahir Bambi Terlik Ayakkabı'dan aldığım ayakkabı ikinci giyişimde yırtıldı. Değiştirmek için gittiğimde mağaza çalışanı faturam olmadan değiştiremeyeceğimi fakat kredi kartı banka dekontunu getirdiğim takdirde iade alabileceklerini söyledi.

Cevahir Bambi'ye tekrar gidip banka dekontunu vermeme rağmen herhangi bir değişiklik veya iade yapmadılar. Üstelik çalışanlar oldukça kabaydı. Kalitesiz ve yırtık bir ayakkabı için 3 kez mağazaya gidip, üstüne çok kaba bir şekilde karşılanıyorum.

Artık Bambi'nin bir marka değeri olduğunu düşünmüyorum. Ürünlerinin kalitesizliğinin yanısıra müşteri memnuniyeti konusunda hiç bir çabaları yok. Bundan sonra ne buradan alışveriş yaparım ne de tanıdığım insanlara yaptırırım.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Aralık
  15:49

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle mağazamızda yaşamız olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz.
  Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. CEVAHİR mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup çalışanlarımızı işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. müşterimize istediği mağazamızdan aynı değerde bir ürün takdim edilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz.
  Saygılarımızla

  Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti.
  Müşteri İlişkileriDeğerli Müşterimiz;

 • Pelin Ü.
  15 Kasım
  11:17

  15 günü çoktan geçmesine rağmen incelemeye aldıkları ayakkabı ile ilgili hiç bir geri dönüş olmadı. Müşterilerini bundan daha fazla önemsemeyen bir firma görmedim.

 • Pelin Ü.
  04 Kasım
  15:06

  bundan sonra bambi asla alışveriş yapmam ve yakınlarıma da asla önermem