01 Kasım 2013

Bambi Terlik Ayakkabı'dan Aldığım Ayakkabı Yırtıldı!

Cevahir Bambi Terlik Ayakkabı'dan aldığım ayakkabı ikinci giyişimde yırtıldı. Değiştirmek için gittiğimde mağaza çalışanı faturam olmadan değiştiremeyeceğimi fakat kredi kartı banka dekontunu getirdiğim takdirde iade alabileceklerini söyledi.

Cevahir Bambi'ye tekrar gidip banka dekontunu vermeme rağmen herhangi bir değişiklik veya iade yapmadılar. Üstelik çalışanlar oldukça kabaydı. Kalitesiz ve yırtık bir ayakkabı için 3 kez mağazaya gidip, üstüne çok kaba bir şekilde karşılanıyorum.

Artık Bambi'nin bir marka değeri olduğunu düşünmüyorum. Ürünlerinin kalitesizliğinin yanısıra müşteri memnuniyeti konusunda hiç bir çabaları yok. Bundan sonra ne buradan alışveriş yaparım ne de tanıdığım insanlara yaptırırım.

Pelin 124 Okunma

Cevaplar

  • Bambi Terlik Ayakkabı Temsilcisi03 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle mağazamızda yaşamız olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. CEVAHİR mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup çalışanlarımızı işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. müşterimize istediği mağazamızdan aynı değerde bir ürün takdim edilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz. Saygılarımızla Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti. Müşteri İlişkileriDeğerli Müşterimiz;

  • Pelin 15 Kasım 2013

    15 günü çoktan geçmesine rağmen incelemeye aldıkları ayakkabı ile ilgili hiç bir geri dönüş olmadı. Müşterilerini bundan daha fazla önemsemeyen bir firma görmedim.

  • Pelin 04 Kasım 2013

    bundan sonra bambi asla alışveriş yapmam ve yakınlarıma da asla önermem

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön