17 Ocak 2014 #2240853

Bambi Terlik Ayakkabı'dan Aldığım Çizmenin Arkası Vuruyor

Bambi'den almış olduğum çizmelerimin sağ tekinin topuk kısmı ayağımı vuruyor. Diğer ayakkabılar gibi acı sızı yok bildiğiniz kemiğimi ağrıtıyor. Sol tekte böyle bir durum olmuyorken sağ tekteki vurma olayı beni Bambi'den soğuttu. Çizme yahut herhangi bir ürün kesinlikle almayacağım.

Esra 165 Okunma

Cevaplar

  • Esra07 Şubat 2014

    ürünü size göndermedim neyin incelemesini yapıyorsunuz ? bir kez bile aranmadım. iş olsun diye yazıyosunuz buraya. İnsan kaynakları denen birşey yokk !!

  • Bambi Terlik Ayakkabı Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sn. Müşterimiz Tarafımıza incelenmek üzere göndermiş olduğunuz ürününüz firmamızda uzman teknik heyetimiz ve kalite kontrol yetkilileri tarafından incelenmesi yapılmıştır. Ürününüzle ilgili üretimden kaynaklanan herhangi bir teknik hata tespit edilmemiştir. Bu sebeple mağazamızdan deneyerek ve prova ederek almış olduğunuz bu ürün Türk Ticaret Kanununun ilgili maddelerine göre ayıplı ürün kapsamına girmediğinden kullanılmış ürünlerde iade veya değişim yapmamız mümkün değildir. Mağazamızda ürüne gerekli yumuşatma ve ayağa uygun olmasını sağlıyacak diğer yöntemler uygulanıp gerekli bakım yapılabilir, Bu konuda yardımcı olamayacağımızı belirtir inceleme süresince göstermiş olduğunuz anlayış ve hoşgörü’den dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti. Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön