29 Ocak 2014 #2263531

Bambi Terlik Ayakkabı'dan Aldığım Bot Ayağımı Rahatsız Etti

1 ay önce Gaziantep Gazimuhtar Paşa No: 15/d Şehitkamil şubenizden bot aldım. Ben her zaman zevkime ve rahatıma uygun olduğu için seçimimi Bambi'den yapardım ve her zamanda çok memnun kalmışımdır ancak bu kez öyle olmadı. Oradaki ayakkabıyı satan arkadaş zamanla ayağınızın şeklini alır dese de o bot benim ayaklarımı çok acıttı.


Parmağımda sorun oldu. Botu 3 kez giydim ve inanın parmağım çok kötü oldu. Üstelik ne zaman giysem sürekli ayaklarım çoraplarım simsiyah oldu. Bunun üzerine ayakkabıyı mağazaya götürdüm durumu anlattım fakat bugün aradılar gidip aynı botu almamı söylediler. Yapacakları bir şey yokmuş. Kim ayağını rahatsız eden bir botu ister ki. Yazık bir daha seçimim asla Bambi olmayacak.

Zerrin 94 Okunma

Cevaplar

  • Bambi Terlik Ayakkabı Temsilcisi30 Ocak 2014

    Tarafımıza incelenmek üzere göndermiş olduğunuz ürününüz firmamızda uzman teknik heyetimiz ve kalite kontrol yetkilileri tarafından incelenmesi yapılmıştır. Ürününüzle ilgili üretimden kaynaklanan herhangi bir teknik hata tespit edilmemiştir. Ayakkabılarda kullanılan astar ve mostranın renk vermesi ve/veya ayaklara ve çoraplara çıkması üretim hatası kapsamına girmeyen bir durumdur. İlk kullanım esnasında bir miktar boya vermesi normaldir. . Ürününüzle ilgili üretimden kaynaklanan herhangi bir teknik hata tespit edilmemiştir. Bu sebeple mağazamızdan deneyerek ve prova ederek almış olduğunuz bu ürün Türk Ticaret Kanunun ilgili maddelerine göre ayıplı ürün kapsamına girmediğinden iade veya değişim yapmamız mümkün değildir. Bu konuda yardımcı olamayacağımızı üzülerek belirtir, inceleme süresince göstermiş olduğunuz anlayış ve hoşgörü’den dolayı teşekkür ederiz. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla. Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti. Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön