12 Şubat 2014

Bambi Terlik Ayakkabı'dan Aldığım Bot Alttan Su Alıyor

12.12.2013 tarihinde Olivium'dan almış olduğum Harley Davidson beıley bot ilk giymemde alttan su aldı. Altındaki dikişlerde attı. Bot tabandan su alıyorsa nasıl tüketici hatası oluyor. Ben ayağım terlemiştir diye düşündüm ama aynı durum devam etti. Her defasında çoraplarım ıslaktı. Botun uzun kısımları bacaklarımı yara yaptı. Mağaza müdürü ve personel bile gördü.


Teste gitti hatta 2 kez gitti ve onaylanmadı. Firmayı arayıp şafak beyle görüştüm sadece edebiyat yaptı bildiğiniz sıradan konuşmalar. Kendi satmış olduğu ürünü sanki başka yerden almışım gibi tüketici mahkemesine yeşil kundurayı şikayet etmemi söyledi. Üretici firma olduğu için onların kararları geçerliymiş. Nasıl bir saçmalıktır.

Mehmet 112 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet15 Şubat 2014

    bu ürün ithal bile değil. ürünü farklı bir firmadan alıpta satmaya gelince satıyorsunuz fakat çıkan sorunları kendinizden kaynaklanmadığını söylüyorsunuz. madem ürün başka firma yani yeşil kunduraya ait, siz müşterinizin hakkını böylemi savunuyorsunuz mağdur ediyorsunuz. bence siz kurumsallık nedir bir onu öğrenin ondan sonra mağazalar açın. verdiğiniz cevap çok komik.

  • Bambi Terlik Ayakkabı Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli müşterim, İthal alınan ürünlerde ,ürünlerin imalattan,mı kullanımdan ,mı kaynaklanan sorunlar sonucu sıkıntıların oluştuğunu yalnızca ürün markasına ait olan firma yetki ve değerlendirme sahibidir .. Firmasıda kullanım kaynaklı sorunlardan dolayı size olumsuz bir yanıt vermek zorunda kaldı ,size yardımcı olamadığımız için özür dileriz Saygılarımızla. Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti. Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön