11 Ocak 2014

Bambi Terlik Ayakkabı'dan Aldığım Ayakkabının Kopçası Koptu

14.12.2013 tarihinde Bambi İstabul esenkent Akbatı şubesinden aldığım ayakkabının iki gün sonra bir kopçası koptu, geri verdim. 15 günde geldi. İki gün giydim diğer ayakta başka bir kopçası koptu tekrar verdim. Genel merkezle konuştum görüştüğüm tamir bölümündeki kişi kendisi aynı ürünü gönderemem, bu ürün defolu diye kendisi belirtti.


Sorunlu bir ürünmüş mağazaya attıkları mesaj üzerine gittim. Başka bir ürün alın dediler. 70 tl daha ekleyerek aldım fakat onunda numarası yokmuş Silivri'den gelecekmiş bir aydır beklediğim yetmiyor. 1 haftada Silivri'yi bekle dediler. Ben bu ürünün hafta sonundan sonra ki pazartesi günü gelmesini istiyorum. 13.01.2014 tarihinde akşamında o ürünümü almak istiyorum.

Nurbanu 187 Okunma

Cevaplar

  • Nurbanu17 Ocak 2014

    Silivriden gelecek urun 1haftadır gelmiyor sehır dışında mı geliyor hayır önce defolu urunu satıp üstüne para eklettırıp başka bir urun satıyorlar dalga geçer gibi nasıl memnun kalınabilir bu markadan evet iyi biter sandık ve girdik oyalanmaktayım şuanda mağaza tarafından hiç hoş bir durum olmamakla birlikte bambi markası kalıteye musterıye değil sadece muhasebesine bakıyor demek parasını verdım urunun 1.5 aydır giyemedım gelecek olan ayakabıdanda aynı sorun çıkar diye endişe ediyorum şimdi bu mesaja karşılık olarak aranmak değil sorunun giderilmesini urunun artık p.t. Günü elımde olmasını ıstıyorum bu kadar oyaladığınız yeter.

  • Bambi Terlik Ayakkabı Temsilcisi12 Ocak 2014

    Değerli müşterimiz le tel diyaloğ kurulup gerekli bilgi sunuldu Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti. Müşteri İlişkileriDeğerli Müşterimiz;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön