31 Ocak 2014 #2268431

Bambi Terlik Ayakkabı Paramı İade Etmiyor

26 Ocak 2014 tarihinde Eşim M*** A***'a Marmara park-Beylikdüzü Bambi mağazasından bir çizme aldık. Kahverengi olanı deneyip parasını ödedik. Mağaza yetkilisi siyahını başka bir mağazadan getirteceğini söyleyerek satışı yaptı. 29 Ocak günü mağazanıza ürünü teslim almaya gittiğimizde ürünün siyahının hiç de yakışmadığını , kahverengi olandan çok farklı olduğunu farkettik.


Mağazadan çıkmadan bu ürünü iade etmek istedik.Fakat mağaza yetkiliniz ürünün parasının 3 gün önce ödendiğini söyleyerek bu isteğimizi reddetti. Aynı gün yapılan iadeleri kabul edebiliyorlarmış. Mağaza yetkilisi merkezle konuşmaya ikna oldu ve bugün de ürünün ayıplı olmadığını söyledi,para iadesi yapamayacağını bildirdi.

Erkut 74 Okunma

Cevaplar

  • Bambi Terlik Ayakkabı Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün değişimi 3065 sayılı Katma Değer Vergisi Kanunu gereği satış belgesinin aslının (Kasa fişi veya Fatura) ibrazı ile birlikte belge düzenlenme tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde yapılabilmektedir,, Bu sürenin aşılması, belgelerin eksik olması ve/veya ürünün kullanılmış olması durumlarında ürün değişimi yapmamız mümkün değildir. Ürünlerle ilgili para iadesi yapılması ise ürünün üretimden kaynaklanan bir özrünün firma tarafından saptanması durumunda yine satış belgesinin aslının ibrazı ve eğer kartla yapılan bir işlem ise kart slipinin de ibrazı ile mümkündür. Ürünlerle ilgili garanti süremiz satın alma belgesi düzenlenme tarihinden itibaren altı (6) aydır. Yerinde (Mağazalarda) satışlarda tüketicilerin koşulsuz iade hakkı yoktur. Firmalar iade hakkını saklı tutabilir. Sadece mesafeli satışlarda (İnternet veya kapıdan satışlar gibi) tüketici 7 (Yedi) gün içinde ürünü kullanmaması koşuluyla sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. Sadece mesafeli satışlarda (İnternet veya kapıdan satışlar gibi) tüketici 7 (Yedi) gün içinde ürünü kullanmaması koşuluyla sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. Göndermiş olduğunuz üründe üretim hatası bulunmadığı için para iadesi kabul edilmemiştir. Saygılarımızla Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti. Müşteri İlişkileriDeğerli Müşterimiz;

  • Erkut04 Şubat 2014

    şikayetimle ilgili olarak kimse aramadı, çözüm bulmadı ve iletişime geçmedi. Sanırım hiç kimseyi ve kurumu dikkate almıyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön