31 Ocak 2014 #2268936

Bambi Terlik Ayakkabı İade yada Değişim Yapmıyor

Aldığım ayakkabıyı 15 günde 3-4 gün giymeme rağmen süetinde dökülme oldu. İade için Bambi'ye gittim 20 günde ayakkabı hiç bir şekilde tamirat yada iade olmadan geri gelmiştir. Kurumsal olmayan ve firmaya yakışmayan bu davranışın acil düzeltimini talep ediyorum.

Kübra 89 Okunma

Cevaplar

  • Kübra22 Şubat 2014

    Açıklamanızı asla kabul etmiyorum ayakkabıyı kimin ismiyle sprguladının da benimle iletişime geçmeden bu otomAtikcevabı yazabiliyosunuz? Hiç bir uzman ekip o ayakkabının kullanoco hatası olduğunu söyleyemez. Firmanın çıkarlarını savunan ve müşteriye değer vermeyen sizi kınıyorum!

  • Bambi Terlik Ayakkabı Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sn Müşterimiz; Tarafımıza incelenmek üzere göndermiş olduğunuz ürününüz firmamızda uzman teknik heyetimiz ve kalite kontrol yetkilileri tarafından incelenmesi yapılmıştır. Ürününüzle ilgili üretimden kaynaklanan herhangi bir teknik hata tespit edilmemiştir. Ürününüz de meydana gelen şikâyetin kullanıma bağlı olarak çarpma veya sürtünmeden dolayı olduğu görülmüştür. Bu durumda üretim hatasından söz etmek mümkün değildir. Ürününüz Türk Ticaret kanunun ilgili maddelerine göre ayıplı ürün kapsamına girmediğinden, iade veya değişim yapmamız mümkün değildir. Bu konuda yardımcı olamayacağımızı üzülerek belirtir, inceleme süresince göstermiş olduğunuz anlayış ve hoşgörü’den dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti. Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön