20 Ocak 2014 #2244007

Bambi Terlik Ayakkabı İade Kabul Etmedi

Şanlıurfa Piazza mağazanızda 14.01.2014 Tarihinde 39.90 tl tutarında 0T03180001004 KODLU ZENNE AYAKKABI-0450 Ürünü aldım. Bende özel bir şirkette yönetici olduğumdan 30 gün içerisinde para iadesi ve değişim prosedürünü çok iyi biliyorum bunu mağaza yetkilisine açıklamaya çalıştım.


Ürün olmadığı için para iadesini talep ettim. Mağaza yetkilisi icmali yaptığını parayı şirkete gönderdiğini söyledi. Dolayısı ile para iadesi yapılamayacağını sadece değişim yapa bileceğini söyledi. Bu açıklama cahil bir insana bile yapılmaz böyle büyük bir firmanın yetkilisi şirket bilgisine bu kadar mı hakim ve yetkin konu hakkında yardımlarınızı talep ederim.

Leyla 127 Okunma

Cevaplar

  • Bambi Terlik Ayakkabı Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn. Müşterimiz; Tarafımıza incelenmek üzere göndermiş olduğunuz ürününüz firmamızda uzman teknik heyetimiz ve kalite kontrol yetkilileri tarafından incelenmesi yapılmıştır. Ürününüzle ilgili üretimden kaynaklanan herhangi bir teknik hata tespit edilmemiştir. Ürün değişimi 3065 sayılı Katma Değer Vergisi Kanunu gereği satış belgesinin aslının (Kasa fişi veya Fatura) ibrazı ile birlikte belge düzenlenme tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde yapılabilmektedir. Bu sürenin aşılması, belgelerin eksik olması ve/veya ürünün kullanılmış olması durumlarında ürün değişimi yapmamız mümkün değildir. Ürünlerle ilgili para iadesi yapılması ise ürünün üretimden kaynaklanan bir özrünün firma tarafından saptanması durumunda yine satış belgesinin aslının ibrazı ile mümkündür. Ürünlerle ilgili garanti süremiz satın alma belgesi düzenlenme tarihinden itibaren altı (6) aydır. Yerinde (Mağazalarda) satışlarda tüketicilerin koşulsuz iade hakkı yoktur. Firmalar iade hakkını saklı tutabilir. Sadece mesafeli satışlarda (İnternet veya kapıdan satışlar gibi) tüketici 7 (Yedi) gün içinde ürünü kullanmaması koşuluyla sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. Göndermiş olduğunuz ürün şikâyeti tarafımızca yukarıda bahsettiğimiz sebeplere dayalı olarak kabul edilmemiştir. Bu konuda yardımcı olamayacağımızı üzülerek belirtir, inceleme süresince göstermiş olduğunuz anlayış ve hoşgörü’den dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti. Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön