07 Şubat 2014 #2281155

Bambi Terlik Ayakkabı Değişim Yapmıyor

Mersin Forum Bambi mağazasından 28-01-2014 tarihinde almış olduğumuz Bot-5001 Z K 13 ürününde 2 gün içerisinde deformeler olmuştur. Yardımcı olmaları için mağazaya gittiğimizde yetkililer yardımcı olmak yerine sorduğumuz sorulara laubalice cevap vermeyi tercih ettiler.


Sizin gibi kurumsal bir mağazanın iade ve değişim konusundaki tutumu bizi ve bir çok müşterinizi memnun etmemekte. Bir daha alış-veriş yapmamamız için zemin hazırlamaktadır. Cevabınızı bekliyoruz.

Duygu 103 Okunma

Cevaplar

  • Duygu10 Mart 2014

    sizden de bu beklenirdi.şaşırmadım

  • Bambi Terlik Ayakkabı Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle mağazamızda yaşamız olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz.MERSİN FORM. mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup çalışanlarımızı işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz. Saygılarımızla Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti. Müşteri İlişkileriDeğerli Müşterimiz;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön