20 Şubat 2013 #1643558

Bambi Terlik Ayakkabı Çizmeler Birbirinden Farklı!

Bambi -konya- kentplaza mağazasından 15 şubat tarihinde çizme aldım. 18 şubat tarihinde ilk defa giydim ve gün içerisinde sağ tekinin fermuarının, sol tekinde olduğu gibi-kusuru olmayan üründe olması gerektiği gibi-dümdüz değil de diz kapağına doğru yamularak gidecek şekilde yapılmış olduğunu fark ettim. hemen akşam çizmeleri kutusuna koyup mağazaya götürdüm.


Durumu anlattım. mağazada çalışan eleman"o kadar da belli değil.."dedi. bunun bir ürün hatası olduğunu ve ürünü yeni almış olduğumu,üstelik sadece o gün giydiğimi söyledim ancak değişim yapamayacaklarını söyleyip tamir formu doldurdu.eğer elime ulaşan ürün yine kusurlu olursa tüketici haklarına başvuracağım.

Kübra 91 Okunma

Cevaplar

  • Kübra15 Mart 2013

    3 hafta sonra , 12.03.2012 tarihinde tarafıma henüz hiçbir bilgi verilmediği için mağazaya telefon ettim, eğer ilgilenmezlerse hukuki yollara başvuracağımı söyledim.Akabinde kendisini mağaza müdürü olarak tanıtan şahıs aradı ve 14.03.2013 tarihinde mağazaya gelmemizi kendisinin de orada olacağını söyledi. 14.03.2013 tarihinde mağazaya gittiğimde ürünün –eğer gönderildiyse, çünkü gönderildiğine dair merkezden gelen bir belge olması lazım- gönderildiği gibi geri gelmiş olduğunu deneyerek gördüm ve karşımda muhatap olarak ne mağaza müdürünü ne de başka bir yetkiliyi bulabildim. Ürünü ayıplı olduğu gerekçesiyle teslim almayarak, hukuki yollardan hakkımı arayacağımı bildiren bir not bırakarak mağazadan ayrıldım. 15.03.2013 tarihinde mağazaya tekrar giderek ürünü ve varsa merkezden gönderilen “üründe bir hata olmadığına dair” belgeyi talep ettim. Ancak öyle bir belgenin olmadığını söylediler. (Büyük ihtimalle ürünü göndermemişler bile!) Ürünü alarak mağazadan ayrıldım ve tüketici hakları hakem heyetine dilekçemi verdim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön