12 Ocak 2017

Bambi 2 Gün Önce Aldığım Botu Giyemeden Fermuarı Bozuldu

08.01.2016 tarihinde Eskişehir Espark Bambi mağazasından 169,90 TL'ye bot aldım. Botu alırken fermuarların çok sert olduğunu beyan etmeme rağmen, satış elemanı zamanla açılacağını ifade etti. Botu 2. gün yalnızca ikinci kez giyişimde, yine zorla fermuarını kapattım. Bir adım bile atmadan baktım ki fermuar ortadan açıldı!. (Buna benzer bir sorunu yaz aylarında da terlik ile yaşadım. Aldığım terlik yine 2 gün sonra ikiye ayrıldı, yine aynı şeyler söylendi. Tatile çıkacağım için terliği kendi imkanlarımla yaptırmıştım)
Aynı gün mağazaya gidip durumu izah edip yenisi ile değişim talep ettim. Firma yetkilisi bana iade ya da değişim yapamadıklarını, inceleme için ürünü İstanbul'a göndereceklerini, 21 iş günü içinde oradan gelecek cevaba göre işlem yapacaklarını söyledi.
Bu kış gününde zevkle ve soğuktan korunmak için aldığım botu maalesef giyemiyorum!
Acilen firmadan para iadesi istiyorum!

Yakut 1.190 Okunma

Cevaplar

  • Yakut24 Ocak 2017

    Ürün bugün tamirde geldi. Aldım, hiçbir işlem yapılmamış. Bana tadilat yapıldı dendi. Eve geldim denemek için ayağıma giydim poffff. Aynı fermuar aynı yerden patladı. ! Mağazaya hemen geri götürdüm, muhatap yok! Yek yaptıkları memnun değilseniz Tüketici Mahkemesine müracaat edin dediler! Yeniden ürünü mağazaya teslim ettim. Bakalım bu süreç ne kadar sürecek. Birdaha Tövbe Bambi nin önünden geçmem! Muhatap yok! Mağazada müşteri memnuniyeti yok! Sadece sat ve bir daha arkana bakma! Böyle bir firma nasıl olur da her yerde bayii açar bilmem!

  • Yakut23 Ocak 2017

    Bugün müşteri hizmetlerini aradım. 10.01.2017 tarihinde Eskişehir Espark Bambi ye verdiğim ürün 13.01.2017 tarihinde anca merkeze gönderilmiş. Halen inceleme aşamasındaymış! 21 iş günü daha tamamlanmamış? Mışmış mişmiş... Ne inceliyor merak ediyorum. Birdaha Tövbe bu markadan almam, aldırmam.

  • Yakut15 Ocak 2017

    Kaç gün geçmesine rağmen ne bir firma görevlisi beni aradı ne de iade yapıldı.!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön