17 Mart 2014

Bambi Terlik Ayakkabı Ürünü Olmadan Ödeme Yaptırıyor.

Bir iki hafta önce Capacity Bambi'ye gittiğimde beğendiğim bir botu almak istedim fakat numarası yoktu. Çalışan personel ödemeyi alıp getirteceğini söyledi üç günde dönüş yaparız dedi kimse aramadı biz aradık hala gelmedi yarın denildi ertesi gün aradık tekrar gelmedi denildi sinirlenip iade ettik.

Sonuçta ortada olmayan bir ürün satılıyor takibi yapılmıyor ve personel bilmiş şekilde ayağınıza olmazsa iade edersiniz diyor. Böyle bir markaya yakışmayan üslup önce müşteri hizmeti memnuniyeti sağlanır, bir markanın önceliği budur. Ayrıca arkadaşım Bambi'nin botunu online internet satışından aldım dedi çalışan o sitelere güvenilmez dedi. Madem öyle neden marka internete ürünün satışını veriyor.

Aycan 91 Okunma

Cevaplar

  • Bambi Terlik Ayakkabı Temsilcisi21 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle mağazamızda yaşamız olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz CAPACITY. mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup çalışanlarımızı işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz. Saygılarımızla Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti. Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön