28 Ocak 2014

Bambi Terlik Ayakkabı Ürün Satışında Eksik Bilgilendirdi.

Bambi Ümraniye Cadde mağazasından almış olduğum ayakkabım ilk giymemde boya vermiş olup mağazaya garanti kapsamında değişimini talep ettim fabrikaya incelemeye gönderileceğini kusur bulunursa değişim olacağını söylendi.

İki hafta sonra inceleme sonucunda kusur olmadığı ve boyama yapabileceğini ilettiler fakat ayakkabıyı alırken böyle bir bilgi bana verilmemişti bu konu ilgili görüştüğüm mağaza yetkilileri son derece ilgisiz bir şekilde davranarak ayakkabıları geri almaktan başka bir çözüm sunmadılar.

Koray 88 Okunma

Cevaplar

  • Bambi Terlik Ayakkabı Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn. Müşterimiz Tarafımıza incelenmek üzere göndermiş olduğunuz ürününüz firmamızda uzman teknik heyetimiz ve kalite kontrol yetkilileri tarafından incelenmesi yapılmıştır. Ürününüzle ilgili üretimden kaynaklanan herhangi bir teknik hata tespit edilmemiştir. Ayakkabılarda kullanılan astar ve mostranın renk vermesi ve/veya ayaklara ve çoraplara çıkması üretim hatası kapsamına girmeyen bir durumdur. İlk kullanım esnasında bir miktar boya vermesi normaldir. Bu nedenle inceleme amacıyla teslim etmiş olduğunuz ürününüz Türk Ticaret Kanunun ilgili maddelerine göre ayıplı ürün kapsamına girmediğinden iade veya değişim yapmamız mümkün değildir. Bu konuda yardımcı olamayacağımızı üzülerek belirtir, inceleme süresince göstermiş olduğunuz anlayış ve hoşgörü’den dolayı teşekkür ederiz. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla. Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti. Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön