10 Şubat 2014

Bambi Terlik Ayakkabı Satış Esnasında Kargo Bedeli Hakkında Bilgi Vermediler.

Mağazanızdan 30.01.2014 tarihinde 164.500 lira Bedelle bot satın aldım. Bot mağazanızda mevcut olmadığından bana Aras Kargo ile Kastamonu'daki ev adresime teslim edilmiştir. Teslimat esnasında benden 25.00 lira kargo taşıma ücreti alınmıştır.

Bana satış esnasında kargo bedelinin bana ait olduğu bildirilmemiştir. Bildirilse idi, zaten indirimde olduğu için almayı düşündüğüm botu almazdım. Kargo ücretinin satıcıya ait olması gerekirdi. Ödemiş olduğum kargo ücretinin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Aksi halde tüketiciyi yanıltmaktan yargı yoluna müracaat edeceğim.

Sabire 268 Okunma

Cevaplar

  • Bambi Terlik Ayakkabı Temsilcisi02 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle mağazamızda yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. ANCAMOL. mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup çalışanlarımızı işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz. Saygılarımızla Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti. Müşteri İlişkileri

  • Sabire 26 Şubat 2014

    Firma ile hiçbir iletişimim olmadı. Ankamall şubesi ise şikayet dilekçem gidince geri dönüş yaptı. Görüştüğüm temsilci benimle konuşurken kargo ücretini bana ödeyeceklerini, bana satış yapan personellerinin kargo ücreti için beni bilgilendirmediğini kabul ettiğini söyledi. Fakat arkasından ödeme yapmaya mecbur olmadıklarını, aslında Hakem Heyetinden bir yazı ile kendilerine müracaat etmem gerektiğini söyledi. Ben de aslında ilk telefonumda gerekeni yapsalardı beni böyle uğraştırmış olmayacaklarını, boş yere cebimden 4.00 lira daha harcayarak taahhütlü dilekçe göndermek zorunda kaldığımı gerekirse Hakem heyetine gidip gerekeni yapacağımı söyledim. Haksız olduklarını, bir kişi gönderirsem paramı ödeyeceklerini söyledi. Oğlumdan kargo kağıdını gönderdim, ödemeyi yaptılar. Ancak özür dilemek yerine telefonda yine moralimi bozdukları için durum beni tatmin etmedi. Tabii ki bu oradaki personelle ilgili. Firma ile iletişimim olmamıştır. Bir daha bu firmanın bu şubesinden asla alışveriş yapmayacağım. Ancak diğer şubelerinden yapabilirim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön