08 Temmuz 2016

Bambi Terlik Ayakkabı İade Prosedür Detayı.

01.07.2016 Tarihinde eşim Sultanbeyli Atlas AVM şubenizden 1 adet Zenne ayakkabı ve yanında da 1 adet erkek merdane ayakkabı almış, fakat erkek ayakkabıyı eve geldiğimde denediğimde ayaklarımda nasir problemi olduğu için rahat edemedim. İade işlemi için 03. 07. 2016 Sultanbeyli Atlas AVM şubenize gittim, bana iade işleminin gün içinde olduğunu söylediler.

Tüketici hakları prosedürüne göre iade işlemi hangi perakende sektöründe gün içinde işleme alınıyor? İade prosedürü madem gün içinde oluyorsa neden tüketici olarak eşime bilgi verilmedi? Ya da eşim gibi diğer tüketicilere. Eşim aldığında özellikle sormuş olmama ya da sıkıntı durumunda iade yapabilir miyiz diye evet tabi ki yapabilirsiniz demişler. Ben bu konuyu tarafıma gerekli açıklama yapılmasını ve tüketici hakları kanununda yer alan bilgiler i tekrar şubeniz çalışanlarına bilgi verilmesini bekliyorum.

Rıdvan 407 Okunma

Cevaplar

  • Rıdvan04 Temmuz 2016

    Elimde fişim var kredi kartı silip im var. Aldığımız ürünü kullanmamisim iade olmamasının bir nedeni olmalı. Tüketici iade haklarında bu metaryellerin var olması ve sonucunda da iade işlemini yapmamanız sizin gibi bir markaya hiç yakışık bir durum değil.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön