Bambi Terlik Ayakkabı İade İle İlgilenmiyor.

Fatma M. |

Cevahir AVM Bambi mağazasından aldığım cat botta sorun olduğundan iadeye götürdüm, ilgilenmediler. Bizimle alakalı bir hata değil dediler. Başka bir Bambi şubesi değişim için yolladı ve kabul edildi. Yerine ayakkabı almaya gittiğimde hafta sonu değişim yapılamıyor dediler. Hafta içi Cevahir AVM Bambi mağazasına gittiğimde hafta sonundan beri hata var sistemde o yüzden yapamıyoruz deyip ilgilenmediler.

Alırken çok güler yüzle karşılayan personeller iade gibi sorun olduğunda alakasız davranmalarından dolayı asla bir daha Bambi'den alışveriş yapmayacağım ve yapan arkadaşlarımıda kesinlikle almamaları için ikna edeceğim.

Etiketler :

Bayi Kusurlu-Defolu Ürün Satışı Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma M.
  28 Haziran
  10:03

  KEsinlikle bambiden alış veriş yapmayacagım.yapan arkadşlarıma da bu şikayetimi hemn anlatıyorum

 • 24 Nisan
  13:44

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle mağazamızda yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz.
  Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz.CEVAHİR mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup çalışanlarımızı işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz.
  Saygılarımızla

  Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti.
  Müşteri İlişkileri