Bambi Terlik Ayakkabı İade Alınmayan Ürün!

Yigit A. |

2 gün içerisinde aldığım ayakkabıyı iade etmek istedim. evet ürünü sadece 1 kez giyildi. yalnız tüketici haklarında da yazdığı gibi sizi rahatsız edicek, ayağınızda deforme oluşturacak ürünü 1 ay içersinde iade etme hak mevcuttur. Denilirken firma ayak parmağının iç kısmındaki dikişin yanlış bir şekilde iç kısımdan atılması sonucu ürün üretim hatasıdır. ama firma kendi kanunlarını kendisi koyuyor. . biz bu üründe şikayet almadık. diyip konuyu kestiriyorlar. sessiz kalıp bu kanunu bilmeyeceğimizi mi sanıyorlar. Anlamış değilim. çözü için beklemekteyim.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  13:57

  Sn. Müşterimiz;

  Tarafımıza incelenmek üzere göndermiş olduğunuz ürününüz firmamızda uzman teknik heyetimiz ve kalite kontrol yetkilileri tarafından incelenmesi yapılmıştır.
  Ürününüzle ilgili üretimden kaynaklanan herhangi bir teknik hata tespit edilmemiştir.
  Mağazamızdan deneyerek ve prova ederek almış olduğunuz ayakkabının ayağınızı rahatsız etmesi üretim hatası kapsamına girmeyen bir durumdur. Doğru beden, numara ve kendi ayak anatomisine uygun bir ürün seçmek tüketicinin kendi inisiyatifindedir.
  Yerinde (Mağazalarda) satışlarda tüketicilerin koşulsuz iade hakkı yoktur. Firmalar iade hakkını saklı tutabilir.
  Sadece mesafeli satışlarda (İnternet veya kapıdan satışlar gibi) tüketici 7 (Yedi) gün içinde ürünü kullanmaması koşuluyla sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.
  Bu sebeple almış olduğunuz bu ürün Türk Ticaret Kanununun ilgili maddelerine göre ayıplı ürün kapsamına girmediğinden kullanılmış ürünlerde iade veya değişim yapmamız mümkün değildir.
  Bu konuda yardımcı olamayacağımızı üzülerek belirtiriz.
  İnceleme süresince göstermiş olduğunuz anlayış ve hoşgörü’den dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.