22 Ocak 2014

Bambi Terlik Ayakkabı Değişim Yapmıyor.

Bambi Antalya 5m Migros mağazasından 27.08.2013 tarihinde iki ayakkabı aldım aynı ürün biri siyah diğeri kahve rengi kahverengi olanda hiç sıkıntı yaşamadım ama siyah olan bir kaç giymeden sonra iç astarı yırtılmaya başladı. Mağazaya tekrar geri götürdüm problemi anlattım 3 defa fabrikaya gitti iç kısmı boyanarak geri geldi iade veya değişim yaparız diyen mağaza müdürü tenezzül edip yanıma bile gelmedi.

Son teslim aldığımda kutunun içine yazı bırakmışlar suçlu ayakkabı çekeceği aslanlar gibi ürününün arkasında duran yok mağaza çalışanı bana şunu dedi eskiden iade değişim işlemleri hemen yapılıyormuş, yeni yasalardan dolayı şimdi yapamıyorlarmış. Fabrikadan bir yetkiliylede görüştüm netice aynı.

Sserkan 119 Okunma

Cevaplar

  • Bambi Terlik Ayakkabı Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn. Müşterimiz; Tarafımıza incelenmek üzere göndermiş olduğunuz ürününüz firmamızda uzman teknik heyetimiz ve kalite kontrol yetkilileri tarafından incelenmesi yapılmıştır. Ürününüzle ilgili üretimden kaynaklanan herhangi bir teknik hata tespit edilmemiştir. Üründe kullanıma bağlı bir yıpranma ve deformasyon görülmüştür. Bu durumda üretim hatasından söz etmek mümkün değildir. Bu sebeple teslim etmiş olduğunuz ürün Türk Ticaret kanunun ilgili maddelerine göre ayıplı ürün kapsamına girmediğinden, iade veya değişim yapmamız mümkün değildir. Bu konuda yardımcı olamayacağımızı üzülerek belirtir, inceleme süresince göstermiş olduğunuz anlayış ve hoşgörü’den dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Bambi Deri Mamulleri Ltd. Şti. Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön