Bambi Terlik Ayakkabı Değişim Veya İade Alma.

Enver Y. |

27.03.2016 tarihinde Bambi Konya kent plaza mağazasından 37 no.lu fis no. İle 2 adet 69.99' tan toplamda 139.98 TL vererek hediye bez yazlık ayakkabı aldım. 1 ay kullanılmadan ayakkabıların üst kısımları yırtılma yaptı. Mağazaya değişim veya iade için fiş ile gittim. Fabrikaya göndereceklermiş onların karar verecekleri söyleyerek ayakkabıları teslim aldılar.

1 sonra mesajla gelmiş istediler. Mağaza yırtılma olan yerleri tamir yaparak almamı istediler. Ben ayakkabıları teslim almadım, yenisini istedim veya para iadesini istedim. Yaptırdık alın dediler. Tam yapmaları ürünün hatalı olduğunu gösterir. Mağaza çalışanlarının davranışlarda saygısız ve seviyesizdi. Şikayetçiyim. Ayakkabılar mağazada. Şu saatten sonrada beni bekletmeleri tutum ve davranışları sonucu para iadesini istiyorum. Sonuna kadar şikayetçiyim. Mağaza sorumluğundan da şikayetçiyim.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enver Y.
  06 Ağustos
  20:56

  Bundan sonrada bambi yazan hicbiryerden alışveriş yapmam. Sıkıntılı yer değişim veya iade olmayan yerden alış veriş yapmam.

 • Enver Y.
  06 Ağustos
  20:54

  Bambi ayakkabının mağazadan sattığı ürünün sonradan üretimden dolayı yırtılma sı veya başka bir şey olması durumunda ürün karşılığında iade veya değişim yapmaması tüketici hakları na aykırı ve kabullenmek istemiyorlar. Marka bilinci yok.