Bambi Terlik Ayakkabı Bir Sezon Kullanamadığım Çizme Açıldı!

Ebru S. |

02.11.2013 tarihinde almış olduğum özel üretim olduğu söylenen Harley Davidson marka çizmemin 2014 yılının kasım ayında arkasında açıklık oluştu. Ürünü yakın olduğum mağazasına götürdüğümde aldığım yere bırakmam gerektiği söylendi.

Farklı bir ile taşınsaydım ne olacaktı? Ürünü 22.02.2015 tarihinde mağazaya bırakabildim, mesafe olarak uzak olduğu için ancak gidebildim. Ürünle ilgili değişim talep ettiğimi belirterek ürünü teslim ettim. 34 iş gününden sonra ürünümün onarıldığı, teslim alabileceğim SMS'i gönderildi. Ürün hem yasal sürede ulaşmadı hem de onarıldı. Aldığım markadan emin olduğum için aldım ve 1 sezon dahi kullanmadan açıklık oluştu. Ürünümün değişimini talep ediyorum.

Etiketler :

Dikiş ve Bağlantı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ebru S.
  26 Haziran
  09:07

  Ürünüm hala teslim edilmedi. Dönüş yapılmıyor. Müşteri hizmetleri numarasından kimseye ulaşamıyorum. 03.05.2015 tarihinde teslim ettiğim ürünüm hakkında bilgi alamıyorum!

 • Ebru S.
  10 Nisan
  12:49

  Ürünüm hala mağazada teslim almadım ve herhangi bir dönüş yapılmadı. Kullanmadığım ve ortalamanın üzerinde ödeme yaptığım ürünü onarıldığı için teslim almak istemiyorum.