08 Ocak 2015

Bambi Mobilya 3 Yıldan Beri Aynı Arızanın Devam Etmesi.

Çanakkale'den 3 yıl önce iki adet Bambi kanepe aldım ve bu kanepeler bu süre içerisinde takriben kumaş sarkması, sünger sarkması oturma kısmında iplerin sökülmesi nedeniyle 3 defa servislerinden faydalandık, fakat ne yazık ki aynı sorunlar devam etmektedir, bir tüketici olarak bu sorunların devam etmesi sizce de düşündürücü değil mi?

Şimdi bunun yanında eklenti olarakta (kanepenin üzerinde yatmadığımız halde) açma kapama makası da tutukluk yapmaya ve çoğu zamanda hiç görevini yapmamaya başladı. Siz sayın yetkili üç yıl içerisinde halen aynı sorunun devam etmesi bu sizin övünerek satmış olduğunuz ürün ayıplı mal bölümüne girmiyor mu? Ne diyorsunuz?

İsmail 5.945 Okunma

Cevaplar

  • İsmail08 Şubat 2016

    Ne yazık ki yaklaşık 1 yıldan beri sabırla beklediğim bu ilgili bambi firmasından halen bir cevap gelmedi ve ben sabırla beklemeye devam edeceğim, bu arada tüm Türkiye'nin bu değerli, ilgili ve saygın firmanın saygın yöneticilerinin de ne kadar ilgili ve alakalı olduğunu görecekler. Bu değerli firmanın biz tüketicilere bir malı alırken gösterdikleri ilgiyi sattıktan sonrada göstermeleridir ama maalesef. Bir cevap dahi verilmemesi sizce de düşündürücü değil mi?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön