sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Bambi Ayakkabı Bayan Bot Sıcak Tutmuyor

Buşra Buşra07 Ocak 22:41

Atlaspark Bambi 'den kendime Harley Davidson bot aldım ve bot hiç sıcak tutmuyor. Aksine ayağım daha fazla üşüyor ve nemleniyor. Ürünü aldığım mağazaya götürdüm ve firmaya yollanmasını rica ettim. Çalışanlar yollarken su geçiriyor şikayetiyle yollamışlar benim asıl sorunum bu değildi değildi. Ben botun iç tarafında kumaşı yırtık gibi olduğu için nemlendiğini ve ısıtmadığını söyledim orada çalışan bir elemanınızda alaycı bir tavırla bu bot deri ve deri ısıtmaz soğuk tutması gayet normal bu bottan sıcak tutmasını beklemeyin diye botu ve markanızı kötüledi ve bu şekilde botu en fazla üç gün giyebildim.

Ben bu botun iade veya yenisiyle değişimini istiyorum bu markadan ilk defa alışımdı ve hüsranla sonuçlandı rica ediyorum ilgili birileri dönüş sağlasın ve yardımcı olunsun marka olarak büyük bir markasınız ve müşterilerinizi pişman etmek istemezsiniz diye düşünüyorum konuyla alakalı lütfen dönüş sağlar mısınız?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Buşra 15 Ocak 18:17

01.12.2019 da Atlaspark Bambi'den Harley Davidson bot almıştım sadece 3 gün giyebildim içten ön tarafta kumaşı hasarlı bir botmuş zaten bundan dolayı ayağımı soğuk tutuyordu ve nemlendiriyordu bende mağazaya götürüp firmaya yollanması rica ettim ama çalışanlar beni daha düzgün bir şekilde anlamadan botları su geçiriyor şikayetiyle yollamışlar bir ay sonra mağaza çalışanları onarımı yapıldı diye mesaj atmışlar bende gittim aldım botlarımı ama eve gelince fark ettim aslında botlar yapılmamış firma su geçiriyor şikayetini kabul etmemiş bundan dolayı geri yollamışlar hem firmaya yollarken yanlış şikayetle yolluyorlar hem de botların onarımı yapılmış diye yanlış bilgi veriliyor bunun üzerine tekrar mağazaya gittim ve ürünün ön içten kumaşından sorunlu olduğu için nemlenme yaptığını bundan dolayı ayağımı soğuk tuttuğu söyledim bu şekilde tekrar yollanmasını rica ettim 1 ay beklemiştim zaten şimdi bir ay daha bekleyeceğim botla alakalı yenisi verecekler mi yoksa yine aynı şekilde botu yollucaklar mı belirsiz bir durumda şu an 2 ay boyunca ben botsuz kalmış olacağım bu mağduriyeti kimse çözmüyor parasını verdiğim ürünün rezilliğini çekiyorum bana yeni bir bot verilsin istiyorum ayıplı ürün satılmış bu konu hakkında yardımcı olunsun rica ediyorum

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler