23 Temmuz 2013

Balıkesir Uludağ Turizm Kaybettikleri Çantamla İlgilenmiyorlar!

19.07.2013 gecesi 00:30'da gelmesi gereken Orhangazi- Aydın aracım, saat 01:40 sularında geldi. Bununla ilgili bilet aldığım yazıhane, beni bilgilendirdiği için yol hali ve İstanbul trafiğinin yoğunluğundan dolayı bunu sorun etmedim. Araca bindikten sonra muavin ve şoförlerin ilgisiz ve saygısız tavırları pek hoşuma gitmedi. Fakat buna da aldırış etmedim. Ama Aydın otogarına indiğimde bagajdan çantam çıkmadı ve nereye gittiği belli değil.

Bununla ilgili hiçbir personel benimle düzgün ilgilenmedi. Hep başından savarcasına konuştular. Ben, şu an çantam olmadığından dolayı mağdurum. Aradığım zamanlarda da personel beni tatmin edecek hiçbir cevap vermiyor. Bu konu hakkında hukuki işlem de istiyorum.

Emre 99 Okunma

Cevaplar

  • Emre26 Temmuz 2013

    her seferinde firmayı arıyorum bana bir kere dahi geri dönmediler ve ne yaptıkları belli değil yazıklar olsun....

  • Emre26 Temmuz 2013

    yapılan hiçbir muameleden memnun değilim ve biletin arkasındaki sözleşmeyi bana söyleyip hukuki hiçbir hakkımın olmadığını söylüyolar. bu firma hakkında hukuki bir işlem için ne yapmam gerekiyo bilmiyorum.. ama hiçbir ilgi alaka hatta bir özür bile görmedim.çantamın kaybolduğunu söylüyorum bana verilen cevap ise bu olayların hep yaşandığı...ben bu durumdan dolayı çok mağdurum ve bu firmadan sonuna kadar şikayetçiyim... şikayetimi yasal boyuta taşımam için bana yardımcı olursanız sevinirim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön