12 Haziran 2015 #3300777

Balıkesir Seyahat Çalışanının Kaba Davranışı!

Dünkü yolculuğumda firma çalışanının saygısızca davranışına maruz kaldım. Balıkesir - Edirne yolculuğum sırasında Keşan'dan aktarma yapılırken biletimi sordular bulamadım. Keşan'da minibüsü kullanacak kişi onun Edirne dedi. O*** A. isimli Balıkesir seyahat çalışanı nereden biliyorsun Edirne biletli olduğunu dedi ve bana sanki biletsiz bir şekilde para vermeden minibüse binmek istiyormuşum gibi muamele yaptı.


Şahısla tartışmaya başladık ve bana alnında mı yazıyor. Edirne'ye biletin olduğu, tekrar para verirsin o zaman gibi cümleler kurdu. Hangi yolcuların Edirne'ye biletli olduğu onların elindeki listede var. Ben onlara 2 defa bilet göstermek zorunda değilim. Bu durumdan şikayetçiyim.

Ezgi 160 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi12 Haziran 2015

    Firma netten büyük otobüs üzerinden satış yapıyor. Ancak biletimi almaya gittiğim gün (yolculuğumun olduğu gün) otobüsün iki küçük minibüse çevrildiğini öğreniyorum. Ayrıca Balıkesir seyahat ın çoğu otobüsü rahat değil ve sorunlu oluyor. Balıkesir seyahatle yolculuk yapmayı kimseye tavsiye etmiyorum. Ben mecbur kaldığım zaman yolculuk yapıyorum. Yoksa bu firmayla yolculuk yapmam. Ayrıca direk Edirne bileti kestikleri halde Keşan dan aktarma yapıyorlar. Ve bileti satarken bunu söylemiyorlar. Ben ilk yolculuğumda böyle olunca şaşırmıştım. Çok ilgisiz bir firma.

  • Ezgi11 Haziran 2015

    Ayrıca ben bileti Balıkesir de bir kere gösterdikten sonra atmış da olabilirdim nasıl olsa gösterdim diye. Bileti buldum ve sonrasında gösterdim. Eğer göstermeseydim sıkıntı olacaktı minibüse binmem konusunda. Onların ellerindeki listeden kontrol etmeleri gerekiyor kimin Edirne yolcusu olup olmadığını. Ancak bunu yapmıyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön