14 Temmuz 2017

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Avşa'da Denize Giremedim!

Bu sene her zaman olduğu gibi tatilimi Avşa'da planladım, çocuklarımdan dolayı Avşa Kum Motel'de 8 gün kaldım ama yazlıkları olan arkadaşlar sağ olsun Kum Motel Korsan motel arası nefes alamadan tamamen sabit şezlong ve kumlara çekilen tekneler yüzünden havlu atacak yer bulamadım.

Sayın yetkili halka açık olan bu plajda neden yazlık sahipleri hariç bir havluluk yer bulamıyorum? Neden orada insanlar biz yer bile bulamazken teknelerini halka açık kumsallara çekiyor? Neden yazlıkçıların şezlongları sanki tapulu yerleriymiş gibi sürekli sabit kazıklar çakılmış ve kilitlenmiş şekilde kumsalı sabitlenmiş durumda?

Biz haftalık gelen ve Avşa esnafının gelir kapısı tatilciler ise mağdur, inanın kilitli şezlong sahibi insanlar dalga geçer gibi bütün gün ortalarda yok ama saat 15:00'da hop burası benim çekil kenarı der gibiler. Ayrıca Korsan Motel'in yanında evin Arslan ya da Aslan kumsalda çekili hiçbir şekilde müsaade etmiyorlar. Lütfen bu konuyla ilgilenin biz tatile gelen insanlar Avşa'da denize giremez durumdayız ve mağduruz!

Fikret 1.025 Okunma

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön