25 Mayıs 2015

Balhome Mobilya Sözünde Durmuyor, İlgi Yok.

Bu ve benzeri firmalar, insanları mağdur etmek için mi var? Kurtköy bayisinden, yerli sermayeyi desteklemek adına, kar kış kıyamet 5.500 TL ödeyip ailemize mobilya seçtik ve üç parça ürün aldık. Verilen sözlerden ikisi yapılmadı, ünitenin ayak değişimi ve koltuk yemek odası ayaklarının renginin aynı olması.

Masanın ayakları boyanacaktı, komple masayı aldılar, sandalyelerde iki gitti, birinin kasa gönyesi bozuktu. Uzun bir zaman sonra masa geldi, ayak montajı yamuk yapıldı, ben şimdi sorun yok. Birkaç defa aldılar gönderdiler, iki sandalye geldi öteki iki gitti, birkaç gün sonra otururken 6x80 vidası pat diye düştü, süreç halen devam ediyor, sonunda üreticinin numarasını verdiler.

Tamer 1.555 Okunma

Cevaplar

 • Tamer 30 Kasım 2015

  Eksik ve arızaları sözleri unuttuk... .Faturamızı halen göndermedikleri dolayısıyla, balhome firmasını, maliyeye -faturamızı vermediler diye tahsilat makbuzlarıyla ihbar edeceğiz!

 • Tamer 15 Haziran 2015

  4 adet sandalyemize kavuştuk... Ama halen bir sandalyede sorun devam ediyor... İlgileneceğiz diyorlar!... Enteresan Faturamızı ve garanti belgelerimiz halen elimize ulaşmadı!

 • Tamer 05 Haziran 2015

  Halen dönüş yok, faturamızda ulaşmadı!

 • Tamer 25 Mayıs 2015

  Süreç devam ediyor. Halen elimize faturamız da ulaşmadı!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön