Meltem T. Teşekkür Mesajı

Para iademin yapıldığını kredi kartı ekstresinde gördüm. Şikayetimvar.com gerçekten sorun çözücü, sorumluluk sahibi ve profesyonel.

Balerin.com Yetersiz Hizmet!

Meltem T. |

9O7JV19U No'lu siparişim 21 Mayıs 2013 tarihinden beri siparişe hazırlanmaktadır. 149,59 TL'lik ödememi sanal kartla hemen gerçekleştirmeme ve üstelik "aynı gün teslimat" güvencesi vermelerine rağmen maalesef maillere yanıt verilmemekte, telefona çıkan hiçbir muhatap bulamadığınız gibi sesli kayıt sistemleri de çalışmamaktadır.

Sitenin bunca olumsuzluğa ve benzer şikayetlere rağmen halen aktif olması nitelikli yanıltıcılıkta uzman olduklarını düşündürtmektedir. Paranın bu kadar uzun süre alıkonulması, ürün ve iade konusundaki umursamaz tavırları gerçekten mantık dışı boyutlarda.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Meltem T.
  20 Haziran
  10:48

  Para iademin yapıldığını kredi kartı ekstresinde gördüm. Şikayetimvar.com gerçekten sorun çözücü, sorumluluk sahibi ve profesyonel.

 • Meltem T.
  07 Haziran
  12:59

  Muhasebe departmanından iki gün önce arandım. 3 haftadır ürünlerimi teslim edememeleriyle ilgili olarak tarafıma, sitenin kapanma sürecinde olduğunu, bu yüzden müşteri hizmetlerinin yeterli hizmet veremediği şeklinde bir açıklama yapıldı. Bende sitenin hala internet üzerinde aktif göründüğünü ve mesai saatleri dışında ses kayıt cihazının doluluk nedeniyle yeni kayıt alamadığını ilettim. Hizmeti ayıplı hizmet olarak değerlendirdiğimi ve daha fazla mağdur edilmeden paramı iade etmelerini rica ettim. Önder Bey isimli bir yetkili derhal paramı iade edeceklerini söyledi. Ancak 2 gün geçmesine rağmen mail ya da hesabımda bir hareketlilik yok. Mağduriyetim devam ediyor ama özellikle şikayet.var com sayesinde bir muhatap bulabildiğim için teşekkür etmek istiyorum. Sürecin sonuçlanması için desteğinizi sürdürün lütfen. Tekrar teşekkürler.