21 Mart 2013

Balderesi.net İade Almıyor!

Radyo reklamından duydum ve sipariş verdim. Sipariş geldi petek bal konulan plastik ambalaj kırılmış akmış içinde söz verilen bal olduğunu gösteren evrak yok ve bal içinde kavanozlarda köpürmüş .

Aradım ve söyledim 48 saat sonra aranacaksınız dediler zaman kazanmak istiyorlar belli 7 gün içerisinde iade şartı varya baktım aramadılar ben aradım 5 kişiden sonra birine ulaştım malum hikayemi onada anlattım.

7 gün içerisinde her ne şartla olursa olsun iade edilebilir diye reklamlarında söylüyorlar bende iade etmek istediğimi söyledim. Baktım kesinlikle iade almaya niyetleri yok. 110 tl çöpe attım.

Ayhan 58 Okunma

Cevaplar

  • Balderesi.net Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın tüketicimiz konu ile ilgili olarak lütfen balderesi şikayet hattı İlker bey ya da Cüneyt bey ile irtibata geçiniz.Saat 09:00-17:00 arası 0530 306 07 84 numaralı telefondan direk irtibat sağlayabilirsiniz yada [email protected] adresine adınızı soyadınızı ve tel bilgileriniz gönderirseniz tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Balderesi Group 0212 496 66 66 0530 306 07 84 [email protected] [email protected]

  • Balderesi.net Temsilcisi03 Ağustos 2013

    Sayın müşterimiz, ilgili ulaşım firmaları akmış ve kırık olan ürünleri kesinlikle teslimata çıkarmamakla birlikte, alıcı ve göndericiyi uyarmaktadırlar. Bu nedenle; söz konusu hata balderesi başlığı adı altından kaynaklanmamakta olup, ilgili paketlerin kesinlikle ulaşım firmalarına bu şekilde verilmesi söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle; bu tarz durumlarda tüketici olarak teslimat esnasında durum tanzim tutanağı tutturmanız önemle rica olunur. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön