Toplam çözüm sayısı
..
Bal Fx ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kemal'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Bal Fx İşlem Ve Çekim İçin Kimlik Örneği İstiyor

1154görüntüleme
Kemal
Kemal 01 Eylül 17:43
Çözüldü Çözüldü
Kemal'ın Teşekkür Mesajı
“Müşteri temsilcisi arkadaş konuyla alakalı geri dönüş yaptı. Tekrar bilgilendirme yapması sonrası t. C. No hariç diğer yerleri karalayıp kimlik fotoğrafımı yükledim. Çekimi hızlı bir şekilde gerçekleştirdim işlemlerime devam ediyorum teşekkürler.”

İnternette borsa ile ilgili araştırma yapmıştım ve beni Bal Fx diye bir firmadan aradılar. Kendilerinin verdiği hizmet ve avantajları anlattıktan sonra demo hesap üzerinde eğitim yapıp paylaştıkları sinyalleri denememi istediler. 10 gün boyunca burda yaptığım işlemlerde kar zarar oranlarını denemem sonrası 2000 lira ile başladım.

Para gönderme ve hesap oluşturmak çok kolay dediler. Para transferini yaptıktan sonra kimlik bilgilerimi istediler. Kimlik bilgilerimi paylaşmak istemedim. Paylaşmazsam işlem yapıp kazanç sağlasam bile para çekemeyeceğimi söylediler. İşlemlere başladım ve kazançtayım. Çekim yapmam için bir çözüm bulunmasını istiyorum.

Bal Fx03 Eylül 17:16

Merhaba Kemal Bey, Müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşme kayıtları dikkatle incelenmiştir. Müşteri temsilcimizin size gönderdiği hesap açılış talep mailinde, hesap açılışında kimlik ya da ehliyetinizin fotoğrafının istendiği bilgisi yer almaktadır. Uluslararası kara para aklama kanuna göre, aracı kurumlar yatırımcının gönderdikleri paraları sadece yatırımcının kendi hesabına geri göndermek zorundadırlar. Hem uygulanan kanun gereği hem de bir vefat durumu olması halinde yatırımcının vasilerinin parayı geri alabilmesi için zorunlu bir uygulamadır. Kimlik gönderimini sorun eden yatırımcılarımız kimlik veya ehliyet üzerinde T.C numarası gözükecek şekilde açık bırakıp, geri kalan her yeri karalayabilir ve üstüne yalnızca BalFx'te hesap açılışıdır diye yazabilir. Aynı zamanda kimlikleri müşteri temsilcinize göndermeden size açılan müşteri paneline evraklarınızı kendiniz yükleyebilirsiniz. Evraklarınız onaylandıktan sonra hafta içi 09:00-16:00 arası yapacağınız para çekimleriniz 10 dakika içerisinde hesabınızda olacaktır. Saygılarımızla, B.A.L FX

Kemal
Kemal07 Eylül 14:06

Müşteri temsilcisi arkadaş konuyla alakalı geri dönüş yaptı. Tekrar bilgilendirme yapması sonrası t. C. No hariç diğer yerleri karalayıp kimlik fotoğrafımı yükledim. Çekimi hızlı bir şekilde gerçekleştirdim işlemlerime devam ediyorum teşekkürler.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler