22 Şubat 2013 #1648123

Bal Deresi İsteğimden Farklı Bal Gönderdi!

Daha öncede bal deresinden bal almıştım, memnun da kaldım. Tekrar sipariş verdik petek bal istedik süzme geldi teslim almadık. Tekrar arayıp köyü renkli karakovan balı istedim. Sipariş verirken de üstüne basa basa siparişimin dışında bir ürün gönderilmemesini rica ettim.


Ancak çok alakasız kalitesi çok düşük olduğu her halinden belli tüketemeyeceğim bir bal gönderdiler. Ben evde olmadığımdan annem teslim almış ben olsam teslim almazdım. Müşteri hizmetlerini aradım şikayetimi belirttim 48 saat içinde dönüleceğini söylediler ancak ne arayan var ne soran.

Bizi kendilerine küstürdüler. Çevreme de hep tavsiye ederdim. Ancak çevreme de almamaları konusunda ikazda bulunacağım.

Ersin 338 Okunma

Cevaplar

 • Ersin13 Mart 2014

  Arayın dediniz defalarcadadır arıyorum Cüneyt bey ayrılmış ilker beye de ulaşmak mümkün olmuyor

 • Bal Deresi Temsilcisi14 Şubat 2014

  Sayın tüketicimiz konu ile ilgili olarak lütfen balderesi şikayet hattı İlker bey ya da Cüneyt bey ile irtibata geçiniz.Saat 09:00-17:00 arası 0530 306 07 84 numaralı telefondan direk irtibat sağlayabilirsiniz yada [email protected] adresine adınızı soyadınızı ve tel bilgileriniz gönderirseniz tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Balderesi Group 0212 496 66 66 0530 306 07 84 [email protected] [email protected]

 • Ersin23 Ocak 2014

  Ben ilk ürünü teslim almadım. Tekrar yani ikinci defa sipariş verdim onu teslim aldım ve şikayetçi olduğumda tekrar sipariş verdiyim yani ikinci siparişim. Umarım bu kez anlata bilmişimdir.

 • Ersin17 Ocak 2014

  Ben son gelen problem yaşadığım balı teslim aldım faturası duruyor. Teslim almadığım balın kalitesini nasıl yorumlarım. Ki üzerinden bayağı zaman geçti balı tüketmedik malesef attık. Çözümden yana olsaydınız bizi kazanacaktınız. Belliki pekte umrunuzda değil.

 • Ersin28 Kasım 2013

  Sayın yetkili bize iki defa bal geldi. İlkinde biz petek istemiştik süzme bal geldi. İkincisi istediğimiz gibi petek bal geldi ancak balın kalitesini hiç beğenmedik. Daha önce sizden sipariş ettiğimiz ballarla alakası yoktu bizde bu konuda sizden bizi memnun etmenizi istedik ancak siz çözümsüzlükte diretiyorsunuz. Sorun değil biz o balı çöpe attık ancak kayıtlara bakarsanız gerek İzmir deyken gerekse Mersin de defalarca sipariş verdik. Ben Mersin de bayağı aktif bir avm de çalışıyorum ve oldukça favla insanla hergün muhatap oluyorum inanın bana kim balderesi dese aman ha diyorum ve bende birdaha sizden bal almıyorum arkadaşlarınız arıyor ama hep geri çeviriyorum. Sizin için sorun olmuya bilir bende 100tl kaybettim sayıyorum. Ama balderesinin ballarını kimseye tavsiye etmiyorum. Teşekkürler.

 • Ersin12 Ağustos 2013

  Lütfen teslim almadığımı nerde belirtmişim dikkat edermisiniz. ilk gelen süzme balı teslim almadık diyorum. tekrar sipariş verdim son siparişimle gelen bal problemliydi. sorunumda bununla ilgili.

 • Bal Deresi Temsilcisi06 Ağustos 2013

  Sayın müşterimiz, Balderesi group firması olarak firmamızca kaynaklanan sorunların tamamı çözüme ulaştırılmaktadır. Ancak; öncelikle gelen ürünü teslim almadığınızı, daha sonra annenizin teslim aldığını beyan etmektesiniz. Bu durum muammadır. Tüketici olarak teslim almadığınız ürün üzerinde görsel olarak kalitesini yorumlamanız, isabetli ve gerçeklik payı olan bir yorum olmamaktadır. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön