Bal Deresi İsteğimden Farklı Bal Gönderdi!

Ersin U. |

Daha öncede bal deresinden bal almıştım, memnun da kaldım. Tekrar sipariş verdik petek bal istedik süzme geldi teslim almadık. Tekrar arayıp köyü renkli karakovan balı istedim. Sipariş verirken de üstüne basa basa siparişimin dışında bir ürün gönderilmemesini rica ettim.

Ancak çok alakasız kalitesi çok düşük olduğu her halinden belli tüketemeyeceğim bir bal gönderdiler. Ben evde olmadığımdan annem teslim almış ben olsam teslim almazdım. Müşteri hizmetlerini aradım şikayetimi belirttim 48 saat içinde dönüleceğini söylediler ancak ne arayan var ne soran.

Bizi kendilerine küstürdüler. Çevreme de hep tavsiye ederdim. Ancak çevreme de almamaları konusunda ikazda bulunacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin U.
  13 Mart
  13:35

  Arayın dediniz defalarcadadır arıyorum Cüneyt bey ayrılmış ilker beye de ulaşmak mümkün olmuyor

 • 14 Şubat
  16:53

  Sayın tüketicimiz konu ile ilgili olarak lütfen balderesi şikayet hattı İlker bey ya da Cüneyt bey ile irtibata geçiniz.Saat 09:00-17:00 arası 0530 306 07 84 numaralı telefondan direk irtibat sağlayabilirsiniz yada sikayet.balderesigroup@gmail.com adresine adınızı soyadınızı ve tel bilgileriniz gönderirseniz tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  Balderesi Group

  0212 496 66 66

  0530 306 07 84

  sikayet.balderesigroup@gmail.com
  cuneytaldemir@balderesigroup.com

 • Ersin U.
  23 Ocak
  23:37

  Ben ilk ürünü teslim almadım. Tekrar yani ikinci defa sipariş verdim onu teslim aldım ve şikayetçi olduğumda tekrar sipariş verdiyim yani ikinci siparişim. Umarım bu kez anlata bilmişimdir.

 • Ersin U.
  17 Ocak
  01:16

  Ben son gelen problem yaşadığım balı teslim aldım faturası duruyor. Teslim almadığım balın kalitesini nasıl yorumlarım. Ki üzerinden bayağı zaman geçti balı tüketmedik malesef attık. Çözümden yana olsaydınız bizi kazanacaktınız. Belliki pekte umrunuzda değil.

 • Ersin U.
  28 Kasım
  00:24

  Sayın yetkili bize iki defa bal geldi. İlkinde biz petek istemiştik süzme bal geldi. İkincisi istediğimiz gibi petek bal geldi ancak balın kalitesini hiç beğenmedik. Daha önce sizden sipariş ettiğimiz ballarla alakası yoktu bizde bu konuda sizden bizi memnun etmenizi istedik ancak siz çözümsüzlükte diretiyorsunuz. Sorun değil biz o balı çöpe attık ancak kayıtlara bakarsanız gerek İzmir deyken gerekse Mersin de defalarca sipariş verdik. Ben Mersin de bayağı aktif bir avm de çalışıyorum ve oldukça favla insanla hergün muhatap oluyorum inanın bana kim balderesi dese aman ha diyorum ve bende birdaha sizden bal almıyorum arkadaşlarınız arıyor ama hep geri çeviriyorum. Sizin için sorun olmuya bilir bende 100tl kaybettim sayıyorum. Ama balderesinin ballarını kimseye tavsiye etmiyorum. Teşekkürler.

 • Ersin U.
  12 Ağustos
  20:53

  Lütfen teslim almadığımı nerde belirtmişim dikkat edermisiniz. ilk gelen süzme balı teslim almadık diyorum. tekrar sipariş verdim son siparişimle gelen bal problemliydi. sorunumda bununla ilgili.

 • 06 Ağustos
  09:03

  Sayın müşterimiz, Balderesi group firması olarak firmamızca
  kaynaklanan sorunların tamamı çözüme ulaştırılmaktadır.

  Ancak; öncelikle gelen ürünü teslim almadığınızı, daha sonra annenizin
  teslim aldığını beyan etmektesiniz. Bu durum muammadır.

  Tüketici olarak teslim almadığınız ürün üzerinde görsel olarak kalitesini
  yorumlamanız, isabetli ve gerçeklik payı olan bir yorum olmamaktadır.  Saygılarımızla,