17 Ocak 2015

Bal Deresi Bal Kurtlanmış!

Biz Bal Deresi'nden bal sipariş ettik. Eve gelen ballardan petek balın içinden kurt çıktı. Gördüğünüz manzara karşısında hayrete düştük. Yalnızca bal ile beslenen kurt günden güne büyüyor. Aradık geri dönüş yapacağız dediler ancak ne gelen oldu ne de bizi arayan. İnsanların güvenleri ile oynamayın lütfen.

Bu durumun nasıl bir açıklaması olabilir ki? TV de E** bey bizi karalamaya çalışan iftira atanlar var diyor. Benim hiçbir başka firma öyle ve hiçbir kimse ile ilgim yok ekrem beyden bir alıp veremediğim de yok. Hemşerimizin kanalını izleyip ondan bir şey almak dışında hiçbir yanlışımız olmadı. Balın içinde ki kurtun resimleri yanımda duruyor eğer görürseniz bir daha bal yemezsiniz!

Tahsin 5.548 Okunma

Cevaplar

  • Tahsin 01 Şubat 2015

    Sayin bu yazıyı yazan şahıs on defa aradık şikayet hattını ve bize son çözüm olarak kurtlanan kısmı kesip atmayı ve kalan kısmını yemeyi tavsiye ettiler. Şaka gibi. Şimdi neden arayayım o numarayı?

  • Bal Deresi Temsilcisi29 Ocak 2015

    Sayın tüketicimiz konu ile ilgili olarak lütfen balderesi şikayet hattı İlker bey ile irtibata geçiniz.Saat 09:00-17:00 arası 0212 496 66 66 numaralı telefondan irtibat sağlayabilirsiniz yada [email protected] adresine adınızı soyadınızı ve tel bilgileriniz gönderirseniz tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  • Tahsin 16 Ocak 2015

    Bir yıl sonra mı şikayetimiz yayınlanacak?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön