Toplam çözüm sayısı
..
Yeni karşılaştırma
ile

Bakırköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Doktor Dinlemek Yerine Azarladı!

6455görüntüleme
Nesrin
Nesrin 02 Haziran 2021 18:52

Bir doktoru şikayet etmek istiyorum! Bakırköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikiyatri Bölümünde bugün (2 Haziran 2021 Çarşamba 16:00) da Dr..**** ile olan randevumda sorun yaşadım. Bir iki aydır tahammül sınırımın azaldığını fark ettiğim için uzman birinden destek almam gerektiğini düşündüm ve bugünkü randevuma gittim. Evim uzak diye randevuya yetişmek için 2 saat önce çıktım. Randevuya hastaneye giriş işlemleri ile birlikte 3 dakika geç kaldım. Dr... Un kapısını bulduğumda içeriden biri bana bakarak çıktı. Asistan falan sandım. İçeri baktım kimse yok doktor olduğunu anlayınca arkasından hocam! Diye seslendim. Dr...** beni gördüğü halde dışarı çıktı. Sordum 5A doktoru ** bey miydi çıkan diye evet dediler. Bekledim 7 dakika gibi geldi içeri girdi. Doğal olarak arkasından içeri girdim. Hastamısınız dedi. Evet dedim. Kapıda isminiz var mı dedi. Bilmiyorum dikkat etmedim. Tekrar sordu adınızı dışarıdan görüp mü geldiniz diye. Yoktu ama sırada ben varım randevum 16.00 idi dedim. Buyurun sorununuz nedir dedi. Daha ayaktayız bunu sorduğunda... Oturdum çok yorulmuştum polikliniği bulana kadar. Elime kolonya döküp koklama gereği hissettim. Bir de Dr... Azarlar gibi konuşunca da açıkçası gerildim. Dr... Bey ağzınızı kapatır mısınız dedi. Kolonya döküp kapatacağımı söylememe rağmen daha elime kolonya bile dökmeden 3 kez üst üste ağzınızı kapatır mısınız dedi. Sinirlerim gerildi. Hocam aptal değilim kapatıyorum neden sürekli tekrar ediyorsunuz dediğimde beni riske atamazsınız demesin mi? Bu arada maskemi taktım. Hocam neden sizi riske atayım refleksle açtım kolonya koklayacaktım dedim. Dr... Tekrar beni burada riske atamazsınız dedi. Sorununuz nedir diye ekledi. Hocam benim insanlara tahammülüm kalmadı. Hatta az önce sizin bana davranışlarınıza bile tahammül edemedim onun için buradayım dememe rağmen beni azarlayarak dedi ki;1 randevunuza geç kaldınız,2 Kapıda isminizi okumadan girdiniz,3maskenizi çıkardınız. Sizin beni tedavi etmeye niyetiniz yok dedim çıktım.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 02 Aralık 2021 07:04

Bakırköy devlet Hastanesi doktorları özellikle acildekiler mesleği bırakmalı sonuçlar çıkalı 4 saat oldu ve hastaneye girişimle toplam 8 saattir halen genel cerrah doktorunu bekliyoruz yazıklar olsun böyle sisteme insana değer kalmamış ben hakkımı helal etmiyorum.

Devamını oku
profile
 • 0görüntüleme
 • 10 Ekim 2021 14:01

Bakırköy devlet Hastanesi doktor **doktora randevu alamıyoruz salı gününe vermiyorlar sizden ricam randevuyu versinler salı gününe başka güne veriyorlar. Nasıl yapacağız bilmiyorum.

Devamını oku
profile
 • 0görüntüleme
 • 07 Ağustos 2021 16:11

Hastamızı göstereceğiz dedikleri halde göstermiyorlar. Hastamız bizimle görüşmek istiyor ama göstermiyorlar. İyi davranmıyorlar k2 k1da yatan hastamız kendi kafalarına göre iş yapıyorlar. Hiç bilgi vermiyorlar. Telefonları açmıyorlar. Hasta hakkında bilgi vermiyorlar. Şikayetçiyim gereğinin yapılmas...

Devamını oku
profile
 • 0görüntüleme
 • 05 Ağustos 2021 11:56

Bakırköy ruh ve sinir hastalıkları operatör, yardımcı olmuyor, hepsi ilgisiz, hademe gibi biri telefon acıyor başka biriyle konuşuyor, bu birim burası değil diyor kapatıyor, insana saygı yok personeller saygısız ilgisiz çok kötü insanlar.

Devamını oku
profile
 • 0görüntüleme
 • 16 Temmuz 2021 19:04

Bakır köy psikiyatri bölümün de yatan hastam için kıyafet ve sigara istendi kötürüm kıyafet verilmiş sigaralar verilmemiş böyle bir şey ola bilir mi madem vermeyecekler neden isteniyor orada ki görevlilerden şikayetçiyim içe bunalıma giriyor gerekeni.

Devamını oku
profile
 • 0görüntüleme
 • 08 Haziran 2021 13:52

Çalışanlar kaba ve ilgisiz. Randevu saatim 13:10 olmasına rağmen, doktorun 13:30 da geleceğini söylediler. Saat 13:30 olmasına rağmen doktorlar gelmediler. Bir oda dolusu insan bir saatten fazladır bekliyoruz. Rezil bir hizmet veriliyor. Randevular düzgün verilmiyor ve insanlar sadece bekletiliyor.

Devamını oku
 • profile
1 Destekçi
profile
 • 0görüntüleme
 • 20 Nisan 2021 18:37

Radyoloji doktoru a. C. S. Adlı kişi doğru teşhis koyamıyor. Daha önce 5 hastanede ayrı ayrı çektirdiğim MR sonuçlarımda sağ bacakta menüsküs yırtığı, ön çapraz bağ yırtığı, kemik iliği ödemi ve sıvı birikmesi teşhisi konuldu. PRP tedavisi gördüm tekrar ağrılarım olunca Bakırköy ruh ve sinir hastane...

Devamını oku
profile
 • 0görüntüleme
 • 20 Şubat 2021 19:16

Bakırköy ruh ve sinir hastalıklarında yatan hastamızla telefon ile görüşmek için aradık 1 dakika olmadan telefon suratıma kapatıldı tekrar aradım personel hiç açıklama yapmadan tekrar suratıma kapattı. 3. Aradığımda sürenin kısa olduğunu beni şikayet edeceğini söyledi. İnsan sevmeyen hasta bakıcı, h...

Devamını oku
 • profile
1 Destekçi