Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

12100
(33 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
145 Şikayet (Son 1 yıl)
Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
12100
(33 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyoloji Rapor Onay Sorunu

Filiz
18 Haziran 01:04
124

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Saati Sorunu!

Tamilya
30 Mayıs 16:02
212

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Kurulu Hastasıyım

Aykut
25 Mayıs 01:05
283
1
Dilek
23 Mayıs 16:36
168
Dilek Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi MR Raporum Çıksın Artık.

Fadime
22 Mayıs 16:55
326

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Emar Sonuç Raporlama

Emine
22 Mayıs 15:42
217

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Perinatoloji Doktoru Tavrı

Esra
17 Mayıs 09:54
295
1
Gkhn
13 Mayıs 16:29
1.200
Gkhn Şikayetini Yayından Kaldırdı

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastane Yemek Ve Temizlik

Merve
11 Mayıs 18:18
177
Mehmet
23 Mayıs 11:56
915
Mehmet Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 478 Şikayet

Marka Profili

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Dr Sadi Konuk Hastanesi iletişim numarası nedir?
Dr Sadi Konuk Hastanesi iletişim numarası 0 (212) 414 71 71’dir.
Sadi Konuk Hastanesi randevu işlemleri nasıl yapılır?
ALO 182’yi arayabilir ya da Sağlık Bakanlığı’nın Hastane Randevu adresi üzerinden Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ne giriş yaparak online bir şekilde randevunuzu oluşturabilirsiniz.
Sadi Konuk Hastanesi nerede?
Dr Sadi Konuk Hastanesi İstanbul Bakırköydedir.
Sadi Konuk Hastanesi ile ilgili daha farklı bir sorum var.
Dr Sadi Konuk Hastanesi hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Dr. Sadi Konuk Hastanesi Hakkında

Dr. Sadi Konuk Hastanesi adını, siyasetçi ve doktor Mehmet Sadi Konuk’tan almaktadır. İlk olarak 1970 yılında faaliyet göstermeye başlayan Sadi Konuk Hastanesi, 100 yataklı Tropikal Hastalıklar Hastanesi olarak açılmıştır. Genel amaçlı bir hastane olması ise 1985 yılına dayanır. 1985 yılında genel amaçlı devlet hastanesine dönüştürülen 150 yataklı hastane, 2000 yılına kadar bu statüde hizmet vermiştir. 1998 yılına gelindiğinde ise 75. Yıl Kadın Hastalıkları ve Çocuk Hastanesi, Sadi Konuk Hastanesi bünyesine katılmıştır. Bakırköy Dr Sadi Konuk Hastanesi, 2000 yılından itibaren Prof. Dr. Erşan Aygün’ün kurucu başhekimliğinde Eğitim ve Araştırma misyonunu da üstlenerek, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır. Çok sayıda branş ve alanında uzman hekimleri ile kaliteli bir sağlık hizmeti sunan Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili daha fazla fikir edinmek için sayfamızda yer alan hastane yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Bakırköy Sadi Konuk Hastanesi Randevu İşlemleri Hakkında

İlk olarak Sadi Konuk Hastanesi nerede diye merak edenler için belirtelim: Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde yer almaktadır. Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde faaliyette olan farklı branşlardan ve bu branşlardaki doktorlardan bir seçim yaparak siz de hastane için randevu oluşturabilirsiniz. Sadi Konuk hastanesi randevu işlemleri için ALO 182’yi arayabilir ya da Sağlık Bakanlığı’nın Hastane Randevu adresi üzerinden Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ne giriş yaparak online bir şekilde randevunuzu oluşturabilirsiniz. Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi için randevu oluşturabileceğiniz branşlar arasında Beyin ve Sinir Cerrahisi, Gastroenteroloji, Göğüs Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Hematoloji, Diş Hastalıkları ve Tedavisi, Deri ve Zührevi Hastalıkları, Genel Cerrahi, Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon gibi branşlardır. Tüm branşlardan ve daha fazlasından muayene randevunuzu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz sistem üzerinden randevu alırken doktorunuzu da seçebilirsiniz.

Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Kanalları

Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki çeşitli branşlardan muayene olabileceğiniz gibi gerektiği durumlardan Sağlık Kurulu polikliniklerinden de randevu alabilirsiniz. Bunun için de yine ALO 182 no’lu telefonu aramanız gerekir. Sağlık Kurulu Poliklinikleri Çarşamba günleri hariç haftanın her günü hizmet vermektedir. Sağlık Kurulu raporları, bilgisayar formatında düzenlenerek tüm muayenelerini tamamlayan hastalara aynı gün içerisinde rapor sonuçları teslim edilmektedir. Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu işlemleri, sonuç görüntüleme, tahlil sonuçları gibi konularda detaylı bilgi için hastane ile iletişime geçebilirsiniz. Sadi Konuk Hastanesi iletişim kanalları arasında; web sitesinde yer alan iletişim formunu doldurma, [email protected] e-posta adresine e-mail gönderme ya da telefon numarasını arama seçenekleri yer almaktadır. Ayrıca her türlü konu ile ilgili Sadi Konuk Hastanesi şikayet ve yorumlarınızı sayfamız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.