03 Şubat 2014 #2272874

Bakırköy Belediyesi Ağaç Budaması Yapılmıyor!

Bakırköy İncirli caddesi Yunus Nadi sokak Uzay apartmanında ikamet etmekteyim. Yol kenarlarındaki ağaçların dalları evlerin içine girecek boyuta ulaşmaya başladı rüzgardan savrulup araba ve evlerin üzerine yıkılma tehlikesi gözlemekte.


Yeşilköy semtinde ağaçlar gayet düzenli şekilde budandığı gözlemlendi. Yeşilköye gösterilen özeni İncirli'de de görmek isteriz.


Konu Bakırköy Belediyesi yetkililerine iletildi fakat budama firmasıyla anlaşılamadığı için ekip gönderilemediği bahanesi ardına sığınıldı. Gerekenin yapılması için vatandaşın zarara uğramasını beklemeyin lütfen.

Arda 576 Okunma

Cevaplar

  • Arda07 Kasım 2014

    Konuyu başka bir kanaldan kendilerine ilettim ve aldığım yanıt aşağıdaki gibi oldu eğer o ağaçlar binanın yada altındaki arabaların üzerine devrilirse bunun sorumlusu bakırköy belediyesidir her yerde delil olarak kullanılabilir. Merhaba Arda Bey şikayetinizle ilgili Park Ve Bahçeler Müd.'den gelen cevap şu şekildedir: AĞAÇLARDA BİNAYI RAHATSIZ EDECEK, BİNAYA TEMAS EDEN DAL OLMADIĞINDAN İŞLEM YAPILAMAMAIŞTIR.

  • Bakırköy Belediyesi Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Merhaba, sizlere daha iyi yardımcı olmak için Bakırköy ilçesi ile ilgili tüm istek ve şikayetlerinizi: Facebook; “Bakırköy Belediyesi Haberler”, Twitter ; “ @bkrbld ” Çözüm Masası 0212 414 9 777 numaralı hattı arayarak belediyemize iletebilirsiniz. Bakırköy Belediyesi Sosyal Medya Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön